Hoşlandığınız erkeği anlamak?

Bugün hoşlandığım kişiyle tesadüfen karşılaştık. Kampüsün içindeydi. arkadaşlarıyla oturuyorlardı. 2 kız 2 erkek. Bizi görünce o kız arkadaşının karşısına geçti. daha sonra arkalarını dönüp yürümeye başladılar. Bizimde derse yetişmemiz gerekiyordu. Ben son olarak bir daha bakıyım derken kız kankaların dan biri hala bakıyo diye yüksek sesle söyledi. sonra diğer erkek arkadaşı döndü baktılar felan ama o hiç dönüp bakmıyo. sizce bunun anlamı ne? sürekli ona baktığımıda biliyor.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimal yanına gelecek cesareti henüz kendinde bulamadı,arkadasları durumu biliyor ve " sana baktı " vs diyerek cocugu gazlıyorlardır.Çekingen bir tipse kesinlikle ilk adımı atmayacaktır,hoşlandıysan ve tanısmak istiyorsan ilk adımı sen atmalısın o cocuga..

0|0
    0|0
    • Evet utangaç olduğunu biliyorum. Bende öyleyim. Arkadaşların baktırması tamamda kendisi hiç bakmamaya çalışıyo gözgöze gelmiyoruz :S bu ilgisi olmadığını göstermez mi?

• acaba?acaba? diye kendini yiyeceğine bir kereliğine onun senle diyaloğa girmesini sağla,ne bileyim en basiti bir ders notu falan sor,nabzını ölç.Soğuk davranırsa,yoluna gidersin,üniversitede erkek mi yok.

• birm şekilde diyalog kurmalıyım baktım olmuyo bırak gitsin dönerse senindir :)

Erkekler Ne Diyor 6

• siz bayanlar neden sizi görmek istemeyenin peşinde koşar ki?

0|2
    0|0
  • o zaman bakmıcaksın sende bakmaya devam edersen karşındaki insan kendini bişey sanar

0|0
    0|0
    • dediğine göre o benle oynuyo gibi bişey . umrunda dğilim ama dalga geçiyo sanırım.

• sevmeye ben niyetliyimde onun niyeti yok heralde emin olamıyorum. hareketleri çok karmaşık.

• emin olamıyorsan böyle gel gitlerle yaşamak seni hep üzer en iyisi uğraşmıcaksın kafan rahat decek

• Liselilik bence .

0|0
    0|0
    • Üniversitedeyiz :)

• Gerçekten hoşlanıyosan da bekleyip durursun o zaman . Bu kadar gururlu olma ya olmazsa olmaz yani canını mı istiyosun adamdan sanki . Sen bilirsin herkes farklı tabi.

• Bende çok istiyorum söylemeyi ama reddedilme korkusu olduğu için cesaretim yok.

• galiba sana yüz vermek istemiyor. şımarma diye bakmıyor. işin zor. ona aşık olacaksın ve o seni süründürecek.

0|0
    0|0
    • aşık olmam görmezden gelebilirim. ne yaptıgını anlamaya çalışıyorum. sürekli kendisi bakmayıp arkadaşalrına baktırıyo bunun anlamı ne olabilir ki.

• ilgisi olmayan birinin senin hakkında konuşmaz. arkadaşları hala bakıyor diye bağırmaz. ilgisi var. ama sen onu birazcık şımartmışsın o yüzden bakma artık. iyi akşamlar.

• tm dediklerin aklımda teşekkür ederm. iyi akşamlar.

• ben bunlardan değilim diyor bence

0|0
    0|0
  • olmuyorsa olmuyor neden bu zorlama?

0|0
    0|0
    • Bişeyi zorladığım yok sadece hareketlernin ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.

• sen bilirsin ne diyelim hayat senin.

ama durum öyleki sonunda üzülen sen olacaksın diye söyledim

Kızlar Ne Diyor 2

• demek ki hoşlanmıyor

0|0
    0|0
    • arkadaşlarına baktırması hoşlanmadığı anlamında mı oluyo :S:S:S

• Bence bakmayı bırakmalısın :S

0|0
    0|0
    • Bakmayı bırakmalıyım :S ilgisini çekmedim sanırım

• Tabi ki daha önünde bir sürü sene var hele aynı sınıftaysanız sürekli görebileceğin yerdeyse çıkmaman daha doğru bence bir ayrılık küslük durumunda bilmeyen kalmıyo :D

• yok o kampüsün diğer ucunda ben öbür ucundayım çıkışlarımız bile denk gelmiyo görme ihtimalim baya düşük yani zor olmayacaktır benim için :)

Yükleniyor...