Hiç Görücü usulü görüşme yaptınız mı?

yakın zamanda bir hatun varmış, görücüye gidcez. Ama hiç görmedeğim biriyle ne konuşabilirim ki. Bir de konuşma ilerledikçe evim arabam oldunu söyleyim mi abes kaçar mı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben girmiştim yanlarına adet gereği.Kendini tanıtıyorsun kızda tanıtıyor.Kafalarınızdaki soruları soruyorsunuz işte.Giderken bir kırmızı gül götür .Ama onu odaya girince ver .

0|0
    0|0
    • Ciddi olamassın, hiç görmediğim kıza gül mü vericem. Benmim merak ettiğim tanışma evresinden sonra ne konuşayım. İlk görüyon tsnımıyon

• tamam benim girdiğimdede ilk kez görüştüler.sen bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• erkeklerde ne konusmalıyım dıye düşünürmü ki :D ayy cok zor görücü usulu Allah kolaylık versın

0|0
    0|0
  • Evet. Abes kaçar tanımaya çalışın birbirinizi..

0|0
    0|0
  • çok saçma görüücü usülü tanımadan başkasıyla ne konuşulurki?

0|0
    0|0
  • söyleme ama yokta deme yalan söylemiş olursun evin araban var mı diye sorarsa bir daha görüşme

0|0
    0|0
    • kız bilme hakkı var,ama ilk görüşmede solemek abes düşer sanırım. sonuçta mantık evliliği bir yerde.

• aynen bende onu diyorum gerçi daha önceden söylemişlerdir kıza şusu var busu var diye biri bana demişti biri var tanıştıralım sizi diye anlattı şöyle böyle biri diye bende ben henüz evlenmeyi düşünmüyorum dedim illa karşı taraftan bahsediyolar tam olarak bir mantık evliliği değil şimdi siz konuşucaksınız birbirinize ısınırsanız bir kaç görüşme daha olur baktınız anlaştınız olur anlaşamadınız olmaz ayrıca benim kuzenimi bir kızla tanıştırdılar nişanlılar yaza düğünleri var birbirlerini seviyolar

• Soyleme bence

0|0
    0|0
  • konu açılırsa söylersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum gorucu usulu demek illa aileleirn bulması demek değilki hiç mi arkadasın biri tanıstırmadımı seni karsı cinsle aranızda blki bişey olur die ? bnce ilk gorusmede ev araba bahsetme senın blki arabandan evinden etkilenebilir gecci olark, eger agzı laf yapan briis değilseniz ilk gorusmeniz soguk gecebilir bu yuzden ilk gorusemye gore karar verme kendinizden bahsedin ve detaya girme fazla Allah yardımcın olsn:)

0|0
    0|0
  • Söyle artık olmuşken olsun ..

0|0
    0|0
  • hacı sen bu yaşta ev ve arabayı nasıl aldın

0|0
    0|0
    • Ev babadan kalma, işim ticaret arabamı yeni aldım, 2 seneye kalmaz evimide alarım nasipse.

• anladım inşallah..ama ilk görüşmede sakın bunlardan bahsetme 2.görüşmede bahsedersin

• haklısın bende öyle düşünüyorum.Tskler

• gorusmedım ama kısmet bırader gorusurumde yanı gorucu usulune ters bakmıyorum daha mantıklı gelıyo aksıne bana hakkında da hayırlı olsın ıns senın

0|0
    0|0
  • yapma etme gençsin daha kendin bul sevdiceğini dostum

0|0
    0|0
    • kardeş, boyut değiştirdim aşna fişne istemiyorum. Adam gibi namuslu kapalı anamın bulduğu el eline değmemiş bir hatun. mantık evliliği yani.Sevgi aşk bir yerde bitiyor.

• her başını örten kadın kız içinde allah korkusu olduğundan mı kapatıyor sanıyorsun afedersin ama bu kadar saf olma ya

• tamam kavga etmeden dövüşün :) iyiside var kötüsüde uzar gider..

Yükleniyor...