Ricardo Quaresma'nın olduğu bir takımda Olcay Şahan'ın her maç ilk 11 oynaması futbola ihanet değil mi?

Dünkü maçta aklıma geldi, biz Beşiktaş taraftarı olarak Olcay'ı severiz, kazmalık ettiği çok olur ama kimsenin yapamadığı şeyleri de yapar.

Ancak niye Quaresma bu adamın yedeği muamelesi görüyor? Tamam yaşı oldu 32, ama arkadaş, dün de gördük ki, kendisi havada karada maç alabilen birisi.

Bana sanki Oğuzhan-Cenk-Olcay üçlüsü kendi arasında hizipleşiyormuş gibi geliyor. Oğuzhan pas atmak istemiyor la Quaresma'ya bazen.


0|1
17

En İyi Erkek Görüşü

 • Yildız futbolcunun ne olduğunu bir kez daha dosta düşmana, içimizdeki irlandalılara gösterdi
  Yıldız futbolcu tek başına maça tesir eder, maçın çehresini değiştirir, takımı sırtlar götürür.
  80 dakika hiçbir şey yapmayabilir, ama 2 hareketle bir anda skoru değiştirir.

  0|0
  0|0
  • Artık öyle topçuların devri geçti. Quaresma bize ilk geldiğinde böyle özverili oynasaydı hiç gitmezdi zaten. Zorla takıma uydurdu Şenol Güneş, sezon başında gene saçma sapan çalım denemeleri, top kayıpları falan yapıyordu, lakayt oynuyordu ama bir de şimdiki haline bak, geriden orta kesiyor, ver kaça giriyor, ikinci bölgede top falan kapıyor.

   Şenol Hoca'nın aklını başına toplamasını sağlayamadığı bir Gökhan Töre kaldı.

   bir de Gomez'in olduğu bir takımda Quaresma fike fike oynar arkadaş, takımda orta yapan başka adam yok. Yani var da, Quaresma onların yanında Beckham gibi kalıyor.

  • Dediğin gibi eski q7 ile arasında sağlar kadar fark var , hatta öyle ki su an takim oyununa en çok ayak uyduran o , bireyselliği tadında bırakıyor
   Bu maçtan sonra Şenol hoca da bunu anlayacaktır

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...