Spora yeni başlayan birisi için yağları eritmesi için neler yapmam gerekir?

Spora yeni başlayan birisi için yağları eritmesi için neler yapmam gerekir? Koşu yapıcam ama ne kadar yapmam gerekiyor ve başka neler yapabilir. Bacaklarım yagdan dolayı kalınlaştı (ronaldinonun bacaklari gibi kapkalin boyum 1.68) hep bunları eritmem lazım kas yapmak istemiyorum eritmek istiyorum sadece şuanda 98 kilo olmuşum :/

Sadece yağ yakıcı egzersizler olursa sevinirim, teşekkürler

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• 20 dk kosu bandi 20 dk bisiklet 10 dk eliptik cardio + diyetin yaglari eritmeye spordan cok faydasi var. Eger spor yapip diyet yapmazsan zayiflamazsin sadece formunu korursun

0|0
    0|0
    • Diyeti şu şekilde yaptım;

Sabahları peynir + kızartılmış ekmek ya da simit :D + ayran (öyle dediler)

Öğlen sebye yemeği 2, papates puresi vs. varsa asalata kaşık ekmek yok

akşam yemeği tavuk haşlama, salata ekmeksiz

• Birde aralarda yoğurt ya da süt

• Meyvede var :D

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum burada insanlar ne kadar yazarsa yazsın kesinlikle uyma.. .
    Bizde arkadaşlarla 4 aydır MACFit'e gidiyoruz , içeri girdik hiçbişey bilmiyoruz. Bildiğin avarel gibiyiz, sonra personal trainer'lar var bilirsin , hocam dedik yeni başladık böyle böyle falan adam güzel güzel anlattı. Bide sağolsun program çıkarttı bize.
    İlk 1 ay onun programla gittik sonrasını zaten kendin düzenliyorsun isteğine göre :)

0|0
    0|0
    • Dün spora yazıldımda program çıkarttılar bana. Ama biraz yaptıgım çalışmalar sanki kaslarımı buyutcekmiş gibi oldu biraz endişeliyim. Benim bacak kaslarım yağ+kas aslında ben çok yurumekten zamanla yağlar kasa dönüştü ama çok değil, beton gibi yani diğer tabiri. Erimicek diye endişeliyim okadar. :S

• Dur başkan daha yenisin :) normal böyle hissetmende bir cacık olmaz 6 aydan önce

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• calorie deficit punk

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslen ve 30 dakika koşu birer gün ara ile 4 aya falan baya etkisini görürsün

0|0
    0|0
    • bunu yapinca bacaklarim incelirmi yaglardan?

• Birde hergun bir saat kossam koşu bandinda bacaklarin kas olmaz dimi?

• Baldırların bide bacakların biraz kas olur ama yapcak bişey yok bide günlük 2 litre su iç

• köprü hareketi var squat hareki var ve düzenli tempoda yürü 40 dk

0|0
    0|0
  • Sadece spor ile olmuyor beslemeni de değiştirmen gerek seker çikolata gibi un makarna gibi ürünlerden ve şekerli icecekler ddn uzak durman gerek..

0|0
    0|0
    • Tamam abicim onlari biraktim onlari bikiyorum spor yapicam asıl sorduğum soru o.

• Eliptik bisikletler koşu bandı.. Ve normal bisiklet gibi seyler gerek spor salonuna yazıldıysan onlar sana yardımcı olur

Yükleniyor...