Akşam sporundan sonra saat 21:00 da akşam yemeği yiyebilir miyim?

Akşam iş çıkışı spora gidiyorum ancak 20:00-21:00 arası evde olabiliyorum. Kilo vermek için nasıl bir beslenme düzeni uygulayabilirim.

Güncellemeler:
güncel

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• spora gıtmeden 1-1,5 saat oncesınde yemegını yemelısın.21 den sonra yemek yersen basa donersın :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• istersen gunde birtane kocaman yemek yiyebilirsin yatmadan once

0|0
    0|0
  • akşam 8den sonra birşey yemezsen ve 12de uyursan (kesin kural) gece saat 2-3 arası zayıflamak için gerekli hormonları vücut salgılar. Eğer bu süre içersinde ağzına bir lokma bile atarsan kan şekeri buna bağlı insülin artacaktır ve bu hormon leptin ve galukagon hormonunun düşmesine sebeb olur,8den sonra yememelisin.

0|0
    0|0
  • mecbur yemelsın sprdan cıkıyosun proteınsel beslenırsın sorun olmaz

0|0
    0|0
  • sekerli ve karbanhidratlı besınlerı kes sporsuz bıle zayıflarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelde spordan sonra yemesen ya da sadece salata yesen süper olur.. Ama hafif birşeyler de yiyebilirsin.. Ben çok az dikkat edip genelde etmeden yiyerek 4 ayda 8 kilo verdim sırf sporla.. Yemekten değiş ama koladan kesmiştim baya yararı oldu onun yerine ıce-tea içiyordum.

0|0
    0|0
  • Çok açken veya tokken spor yapılmaz kalbe basınç olur ve kalp krizine yol açar. Spor yapmadan 45 dakika önce yemeğini ye midende erisin enerjik bir şekilde sporunu yap. Yemek için 21:00 çok geç. :)

0|0
    0|0
  • 7 den sonra yemek yememen gerekir. hep aksam gec saatlerde yenilen yemekler kilo getirir

0|0
    0|0
  • gec uyuyor san sorun olmaz ama yemek yedikten sonra yaticaksan sorun olur

0|0
    0|0
  • Evet yenir ama tercihen aksam 7 den sonra bir sey yenmese iyi olur. Hafif tut aksam yemegini

0|0
    0|0
Yükleniyor...