Sorun eski sevgilim bir bakın biraz uzun ama cevap yazanlara çok teşekkürler şimdiden

beni aldattığı için ayrıldık sonra ben ona onu sevdiğimi söyledim aldatmasını umursamadığımı birden ortaya yeni sevgilisi çıktı bana herşeyi bildiğini kötü biri olmadığını söyledi sen de iyi birisin arkadaşlığınıza karşı değilim dedi. geçenlerde eski sevgilim benden birşey istemek için aradı kızdan ayrılıp ayrılmadığını sordum bana karşı baya yumuşaktı ve ayrıldık hiçbiri senin gibi değil dedi amacı ne ne yapmalı

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• cok havalı bence. fazla yüz verme derim. boyle sozler seni ilk basta heyecanlandırabilir ama sonra inanıp pısman olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hçbiri senin gibi değil dedyse seni sevdiğini dğeer verdini ispatlamasını söylemlsn

0|0
    0|0
    • dönmek istiyorum demedi sadece senin gibi değil hiçbiri dedi

• dönmk istyrm demsne gerek yok ki. zaten dnmk istyo sana diğerlernden sıkılmş sana gelecek bellki

• eski kız vermemiş. sana tekrar dönüyo. olay bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dikat et egosunuda tatmin ediyo olabilir

0|0
    0|0
  • İnanma ya banada öyle demişti ben inanıp sevdiğimi söyledim sonra hiç bir cevap bile gelmedi boşver bundan sonra onunla konuşma hiç yüz verme gerçekten seviyosa ne yaparsan katlanır bekler seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...