Ağızımın kokup kokmadığını nerden anlarım?

benim kuzen var izmirden yazın hep ağzın kokuyo demişti okula başladım bir kişiye sordum normalde böyle bir koku alıyon mu diye hayır dedi. ağzım mı kokuyo hep la acaba:( ondan mı yanlızım ben:(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne alakası var. benim eski sevgilimin ağzı çok kötü kokuyodu. ama ben ona aşıktım. o koku bana hiçte kötü gelmiyodu.

1|0
    1|0
    • ya gelir iste :(

• kötü koktugunu biliosun ama :D yanında naneli şeker taşı :)

• başkasını bilmem. sana kendimi söylüyorum işte. öperken çekinirdi falan. ben zorla uzun uzun öperdim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• kız dedigin temiz olur ıyyyyyyyyyy pasaklı seni bööööggg kusacam dişini 3 kere fırcala 3 dakika fırcala misler gibi olsun iyi yiyişilir :F

0|0
    0|0
  • dilini çıkarıyorsun bileğini yalıyorsun ve 10 saniye kadar beklyorsun ki koku ısıda daha iyi belli olur. Sonra bileğini kokluyorsun. Kokuyorsa ağzın kokuyor demektir.

0|0
    0|0
  • çürüğün çarığın dolgun mu var kız.

0|0
    0|0
  • şimdi bizim onu anlamamız için sizin ağzınızı koklamamız gerek o da nasıl olacak

0|0
    0|0
  • dişlerını fırcalamıyuomusun kı ağzın kokuyo

0|0
    0|0
    • gunde 1 kere

• 1 kere yetmez 2 veya 3 kere fırcalamasılın hem de bayansın bunlara onem vermen lazım dıse kokuya falan

Kızlar Ne Diyor 5

• günlük sakız al fırçala işte.

0|0
    0|1
  • elını ağzını götür hohla kokusu gelır zaten hemen kokuyorsa tabı

0|0
    0|0
  • dilinin tersiyle bileğini ıslat.bi 30 sn sonra falan kuruyacaktır.o ıslattığın yer kokuyorsa kokuyordur ağzın.

0|0
    0|0
  • gunde dislerin en az iki kere fircala ve neneli sakiz ve sekerler ile boyle bir sorunu onlemis olursun :)

0|0
    0|0
    • yatarken fircalamamakta kokuya sebebiyet verir mi

• tabi ki, sabahlari ve aksamlari dislerini fircalamayi ihmal etme

• Dilinle el bileginin içini yala sonra kokla kokuyorsa kokuyordur kokmuyorsa kokmuyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...