Tanımadığın kıza hediye almak?

Soruyu tüm samimiyetimle soruyorum cevaplarsanız sevinirim.Bakırköy semtinde platonik aşk duyduğum bir kız var.Çekingen olduğum için açılamıyorum ama onu bir kez görmek bile yetiyor bana.Bazen çaktırmadan takip ediyorum.Geçen gün bir giyim mağazasında uzun uzun takı inceledi ama almadan çıktı.Bir köşedeki birikmiş paramın bir kısmıyla aynı takılardan alıp kendisine hediye etsem ne tepki alırım sizce? Diskiyonum kuvvetli olduğu için hediyeyi verirken yanlış anlamamasını rica edeceğim ve endisine karşı duygularımın tertemiz olduğunu söyleyeceğim. Takıların karşılığında hiçbir şey beklemediğimi söyleyecek, takıları verip hızla oradan uzaklaşacağım. (atmaz herhalde) Sadece mutlu olmasını istiyorum.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• çok güzel olur ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer senden hoşlanmıyorsa cok kötü bir durum olur onun icin ama oda seni sempatik bulursa cok düşünceli olduğun düşünür

0|0
    0|0
  • cok hosuna gıder sasırır bunu begendıgımı nerden bılıyorkı dıye düşünür

0|0
    0|0
    • Umarım dediğiniz gibi olur, eğer bunu yapabilirsem.

• ama soyle bişey var cok begendıyse alırdı zaten kararsız kalmısda olabılır

• süper olur ama ilk konuşmaya başladığından takıyı öne sürme biraz konuştuktn sonra göster bence

0|0
    0|0
  • Bunu yapman onu etkileyecektir bir şekilde al bence de.

0|0
    0|0
  • :) :) :) :)

0|0
    0|0
  • kızın baktığı hediyeyi almanı tavsiye etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• diksiyon falan kurtarmaz hacı seni yapma böyle bişey git konuş olumlu bişiler olursa alırsın anlatır sonra daha ormantik olur

0|0
    0|0
  • Daha yanlış anlaşılmaması mı var? Tanımadığın birine hediye vereceksin. Ayrıca kesinlikle tavsiye etmem. Öyle bir şey yaparsan kızı unut.

0|0
    0|0
    • Son cümleni biraz daha açabilir mısin?

• Öyle bir şeye kalkışma derim. Yani hediye almaktan ziyade, kızın ne iş yaptığını müşteri gibi gidip konuşma şansı bulup bulamayacağını araştır derim.

• Aklı basında bırının hıc gormedıgı tanımadıgı bırının hedıyesını kabul edecegını sanmam.

0|0
    0|0
    • Benim korkum da bu zaten. Ama duygularım gerçekten art niyetsiz olduğu için belki açıklamalarımla almaya ikna edebilirim. Zaten verip hemen oradan uzaklaşacağım.

• Zor bır ıhtımal

Yükleniyor...