Kayın valıde adayımdan teklıfıaldımmm:))

ben 25 yasındayım unı son sınıf ogrencısı erkek arkadasım 20 yasında unı ılk senesı bu sene mezunum kısmetse erkek arkadasımın annesı bu gun bana dedıkı evlendırelım sızı ev kıralarız 2 de cekyat atarız sende calısırsın bır kac yılda cocuk yapmazsınız. ama korkmayın maddı anlamda desteklıcez. bu kadın benı cokmu sevdı acaba neden 20 yasındakı oglunu evlendırmeye calısıyor anlamadım bır yandanda korkuyorum evın butun yuku bana kalıcak bır yandanda bundan ıyı kısmet bulamam erkek arkadasım ınsaat muhensılıgınde gelecegı parlak hemde cok genc yakısıklı bunlar cok pozıtıf ozellıkler bundan ıyısını bulmam ama bu kadın oglunu neden boyle erken evlendırmeye calısıyor?

Güncellemeler:
arkadaslar 2 cekyat atalım demesı normal cocuk okuyo okul bıtınce ıstanbula gecıcez ozaman ıstedıgınız gıbı yenılersınız dıyor kadın normal bence takılmayın buna

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşa çok takılmış arkadaslar, bence bayanın yaşının büyük olması iyidir.Çok acayip bir ilişki,çocuk 4 sene okul okuyacak(uzatmadıgını varsayalım) askere büyük ihtimal asteğmen olarak alınır,mühendis oldugu için.15 ayda askere gider.Oldu sana 5.5 sene.Hadi askerden geldi 5 ayda iş aradı vs.Tam 6 sene sonra adam gibi bir iş sahibi olabilecek.Bu zaman zarfında ailesi kesinlikle desteğini çekmemeli.Bunun garantisini alacaksanız rahat yasarsınız.Ama evde size ait değil,kira.Eşya yok? Evliliğin gerçekleşmesi halinde ikinizinde çok büyük fedakarlık ve sabır göstermesi gerekiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çocuk senden 5 yaş küçük ve annesi sana 2 çekyat atarız diyorsa Bir düşün

0|1
    0|0
    • ee haklı ama okul bıtınce baska sehıre gecıcez ozaman calısırsınız ıstedıgınız gıbı duzenlersınız dıyo

• karar senin

• Kadın hem oğlunun başını bağlayacak hemde sana çocuk okutma hazzı sağlayacak. Bir taşla kuş sürüsü. :)

0|0
    0|0
  • 20 yaşındaki çocugun başını yakacaksınız yaaaa

0|0
    0|0
  • Annesinin bu kadar aktif olması hoşuma gitmedi...

0|0
    0|0
  • o çocuk üniye yeni başladı. ünide kız dolu. çocukda yakışıklı inşaat okuyo bir de. unut sen onu son senelerini iyi geçir yakında kaparlar.

0|0
    0|0
    • evlenırsek sorun yok bende kendıme guvenıyorum merak etme

• erkek arkadaşının senden küçük olması ilerde sorun teşkil edebilir bunuda göze alman lazım

0|1
    0|0
    • yoo sanmam 5 yas normal bızım aıledede cok var oyle 8 -10 yas bıle var kadın buyuk sorun yok

• bası belaya qırmesın fazla zıplamasın dıye evlendırmek ıstıyordur..

0|0
    0|0
  • Şimdi kayınvalide ni tam olarak tanımadıgımız ıcın bırsey dusunemeyız bızımkısı sadece tahmın olur. Senı ona layık gordugu ıcındır. Anne yuregı sonucta baskasını dusunemez dımı ?

0|0
    0|0
  • İyisini bulduysan kaçırma.Belki kaynana adayında öyle düşünüyordur.İyisini bulduk kaçırmalayılım :)

0|0
    0|0
  • Arada 5 yas var umarım anlasırsınız.

0|0
    0|0
  • :))) tırsma arkadaşımda :) senin ailen nediyor::)

0|0
    0|0
    • evlen dıyor okulunda bıttı ama cocugun aılesı destek cıkıcakmı bızden maddı anlamda destek bekleme dıyo

• hımmm:) aç kalmazsın merak etmede :) kimseye gebe kalmaa:)

• kendi ağzınla tüm portreyi lap diye yazmışsın,

hala soruosun,

sence niyetleri ne, eşşek edinmek dışında

0|0
    0|0
  • seni sevmiş, başkasına kaptırmak istemiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu işte bir gariplik yok değil... Sakın hemen atlama. İyice anla niyetlerini, sanki dalga geçmiş gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • sanmam 9 ay oldu ve aılesı cok ıyı bana bır suru hedıyler aldı kadın

• Hımmm çok ilginç. Bilemedim şimdi, garip geldi. Evlilikte hayır vardır, evlenin o zaman madem güveniyorsun, çocuğun da geleceğinin parlayacağını düşünüyorsun... Ama yine de emin at adımlarını...

Yükleniyor...