Sohbet muhabbet de kantarın topuzu kaçmasın bir taraflara

arkadaşlarınızla sohbet ederken el ele oturuyor musunuz?kadın-erkek arkadaşlıklarından bahsediyorum.

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• belki geri kafaliyim ama bu tur arkadasliklara inanmiyorum. farkli ya da ayni cins olsun farketmez bir el ele tutma varsa, arkadasliktan ote bir his var demektir benim icin. bunun en masumunu kizlarin elini tutabilmek icin fal bakma numarasi yapmaktir. ele ele tutusup sohbet edip biz sadece arkadasiz demek kantarin topuzu mu emin degilim ama birseyler yanlis demektir benim icin. asiri bir fular durumu varsa bilemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sadece arkadaşım olan kızlar koluma girerler, dizime yatarlar, boynuma sarılırlar falan görüşünce ama hani el ele oturmanın da yeri ve zamanı vardır. mesela ben sadece arkadaşım olan bir bayanın elini tutuyosam üzgündür ve onu teselli ediyorumdur. ööle durduk yere el ele tutuşmak pek normal değil bence

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir şey yok.

0|0
    0|0
  • yalnızsak ortam müsaitse kantar da topuzu da intihar ediyor

0|1
    0|0
    • niyet bozulunca yani

• gerçi sen sohbet muhabbet sırasında demişsin ama sevgiliden bahsediyorum normal kız arkadaştan değil niyet dediğin zaten farklı olsa yalnız kalmak istemez bunda bozuk olan bir taraf yok bence

• Benim elimi tutan olmadı şu ana kadar :(

link

Kıskandım :( :( :( Biriside benim elimi tutsun lan :(

0|0
    0|0
  • Genelde sarılıp öpüyorlar bile ne diyosun sen :))

0|0
    0|0
  • ben cips felan yiyince elim yağlıyken tutuyom bir iki sövüyolar sonra

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorsan tutmazsın elini , pozisyon vermişsinsn tatlım.

0|0
    0|0
  • normal arkadaşıyle niye el ele otursun ki insan?

0|0
    0|0
  • Dokunma samimiyet belirtisi olabildiği gibi zarf atma da olabilir.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım bile yok lan ne tutuşma olaki ?

0|0
    0|0
  • el ele oturmak ne bikere :)) ayrıca ohah diyorum olmaz öyle arkadasla sevgili olsa neyse.

0|0
    0|0
  • O neymiş lan sevgilimle oturmam ben el ele, arkadaşımla niye oturayım :)

0|0
    0|0

• O denli salakca hareketlerim yok

0|0
    0|0
  • Elle kalsa neyse resmen fortçuluk benimki.

0|0
    0|0
  • neden olmasınnn iletişisüper oluyorr:)m

0|0
    0|0
  • bi kızla sohbet ediyosam mutlaka dokunmaya, orasını burasını ellemeye çalışırım

0|0
    0|1
    • seninkisi de o* çocukluğu

• birisi sohbet ederken seni çok kötü mıncıklamış, tepki verememişsin içinde kalmış ve fena halde sinirlerin bozulmuş anladığım kadarıyla...bu tepkiyi başka türlü açıklayamam çünkü

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...