Kapat

Fenerbahçeliler hala Beşiktaş'ı yenebileceklerini mi düşünüyorlar?

29 Şubat Fenerbahçe-Beşiktaş maçını biz alırız diyor Fenerbahçeliler. Bırakın kazanmayı, puan alma ihtimali olduğunu düşünen var mı Fenerbahçe'nin? Fenerbahçe top oynamıyor. Halbuki Beşiktaş ne güzel oynuyor.

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hak eden hakemsiz desteksiz kazansın başka birşey istemeyiz , boyle görüşlerde gizlenmeye gerek yok ayrıca

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya git allah aşkına futboldan gram anlamayan gelmiş burda bol keseden sallıyor daha taç atışını bilmez bu ergenler. d

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Fenerde o kadar kötü değil sadece zevksiz bir futbol oynuyorlar. Uykusu geliyor insanın gerçi son 2-3 maçta daha hareketliler. Ben bir Beşiktaşlı olarak eğer hakem düzgün yönetirse bir tık önde olduğumuzu düşünüyorum ama unutmayalım ki bizim elendiğimiz moskovayı 2-0 yendiler. O kadar da kötü değiller.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ına güveniyorsan iddaya girelim. Sitede Beşiktaşını çok sevip, yenilen bir hafta, profil sayfa resmini rakip takım bayrağı yapmaya, çekinenler var ama neyse.

0|0
    0|0
  • 2005 ten beri fenerbahçeyi yenemiyor beşiktaş kadıköyde

Ben Galatasaraylıyım galatasaray bile en iyi dönemlerinde feneri yenemedi kadıköyde biraz futboldan anlayın

0|0
    0|0
  • Şu Yorumdaki Akıcılığa Bakın Şu Tespit ve Analizlere Bakın..

0|0
    0|0
  • Kazanmak bizim kaderimiz pembe, 2-0 gibi net skorla yenecegimzi düşünüyorum. Şampiyon Fenerbahçe olacak bu çok belli -.- önce Bursa engelini aşalım sonrası rahat

0|0
    0|0
  • avutmaya çalışma kendini şampiyonluk kadıyköyde belirlenecek yani en azından şampiyonluk düğümü diyelim ve Fenerbahçe olacak

0|0
    0|0
  • Bence tarafsız değilsin bir maç fenerbahce nin kötü oynaması bütün maçlarının kötü oynaması değildir ki kayseri maçında show yaptılar 😂

0|0
    0|0
  • hakem fenerbahçeyi tutmazsa sakatlıkta olmazsa kazanırız ama hakem orada mutlaka fenerbahçeyi tutacaktır klasikleşti bu durum çünkü

0|0
    0|0
  • Evet anca kafasını alırlar

0|0
    0|0
  • İç saha avantajımız var %51 fenerbahçe yi favori görüyorum

0|0
    0|0
  • kadikoyde ne zaman en son galibiyet gordun ac bak

0|0
    0|0
  • Derbiler belli olmaz.

BEŞİKTAŞ'lıyım.

0|0
    0|0
  • beşiktaş kim lan fener tam kadro oynasın her türlü yener beşiktaşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir Fenerbahçe taraftarı olarak haklısın diyorum. Eski futbol yok ortada.😕

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'a başarılar dilerim. Umarım Fenerbahçe şampiyon olmaz.

0|0
    0|0
  • Top yuvarlak mac 90 dk belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • he aynen knk

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ım kazanır Allah'ın izniyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...