Bu adamın derdi ne acaba ya

dersime giren hoca o kadar değişik biri ki adam i çözemedim bir de sevgilisi var bugün üzerimde kot etek vardı mini önce bir etek boyu ma baktı sonra bana sinirlı sinirlı gitti derste de En önde oturuyorum ya öğretmen masası yerine geliyor her bir şey i ni benim masa ya bırakıyor ceket i çıkarttı önce öğretmen masasına koyacaktı sonra getirdi benim masaya bir de gözlerime bakiyor hava ne güzel demi arkadaşlar diyor he hocam hadi kalk gidek gezmeye dememi mi bekliyordu ne bir ara bir de ders anlatırken dalmaz mi gözlerime bir an sustu dersi bıraktı gözlerime bakıyor ama resmen daldı ya diyecektim hoca dünyaya dön konu ben değilim diye bildiğiniz dünya dan kopup gözlerime dalış yaptı adam ya nerede görse bir de izler gibi bakıyor hep derdi ne anlayamadim sizce bu adamın derdi ne

Güncellemeler:
üniversite okuyorum ayrıca lise değil

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kıskandırmak istiyor ya da soğutmak kendinden...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• adamın niyetinin ne olduğunu çözemediysen dicek bişey yok sen eğer kendinden en ufak taviz verirsen senin bittiğin andır adamın sevgilisi var bide sana bakıyor böyle dengesizlik olmaz onun tek amacı hevesini alıp kendini tatmin etmek işin özeti bu

0|0
    0|0
  • durum gayet açık gibi.

0|0
    0|0
    • ?

• ders için yavşamam ki o hocaya birşey hssedersem zaten rezil olmamak adına geçerim o dersten hepte en iyi notlarla geçtiğim bir ders onun kisi yani sırf geçmek için canım cicim diyenlerden değilim ben

• anladım hocada umutlanmıştır işte bişe çıkarsa diye işte

• BENCE sorun sende kendini bir sey sanıyorsun ya da sandırmaya çalısıyor dikkat çekmeyi seviyorsun yani

0|0
    0|0
  • senin egonda tavan olmustur tabi bende üniverstede okuyorum ama hocalar böyle sapık değil hocaların yaptığını biz öğrenciler yapıyoruz zaten yer değişimi yaşanıyor sizin oralarda :D

0|0
    0|0
  • nesiiniz siz kardeşim

1|0
    0|0
  • lisedemisinizz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne lan bu sitenin bu hocalardan cektigi !

0|0
    0|0
Yükleniyor...