Antrenmandan sonra ağrı hissetmeyip, dinç olmak normal mi?

Sporla ilgilenen arkadaşlar.. Ben de son zamanlarda bayağı kas olayıyla ilgileniyorum. O nedenle bu kategoride başınızı ağrıtacağım kusuruma bakmayın. :)
Normalde, antrenman&egzersiz sonrası ağrı ve yorgunluk oluyor diye biliyorum.. Ama ben antrenmana başlarken yorgun başlıyorum, hemen ardından kendimi aşırı dinç hissediyorum ve gram uykum olmuyor. Bir yerde yanlış mı yapıyorum yoksa doğal mıdır?

Güncellemeler:
Teşekkürler yardımınız için beyler, anladım. :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba;

Kas yapımı ile alakalı çalışılan ezgersizler sonrasında eğer verimli bir çalışma olduysa kesinlikle kas ağrısı gözükür. Eğer bir ağrı yaşamadıysanız bu çalışmanın size yetersiz geldiğini ve kaslarının için daha verimli bir program hazırlamanız gerektiğini gösteriyor.

Dİnç olmanızda gayet normal kan akışlarınız hızlanıyor yoğun nefes alışverişlerinizden ötürü tüm organlara yeterli kan ponpalanabiliyor.

Size tavsiye eğer ciddi anlamda spor aktivitesi istiyorsanız size belli birkaç program öneriblirim bunlarıda evinizde yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • En azından ağrı kısa süreli oluyor, bazı arkadaşların gün içinde sık sık ağrı çektiğini duydum çünkü.. Evet çok memnun olurum, teşekkür ederim. :)

• Soruların olması durumunda bana nereden ulaşacağını biliyorsun, rica ederim..

• Tamamdır, aklımdasınız. ^^

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kaslara oksijeni çok kan gittiği için yaptığın antreman seni yormaz ve kalıcı kas yapmış olursun ama beslenmene dikkat etmelisin.

1|0
    0|0
  • İlk başlarda vücut ham olduğu için ağrı ve yorgunluk hissedilir daha sonra alışınca bu olay kalmaz ondan..

1|0
    0|0
  • Herkes aynı tepkiyi vermiyor. Ya da kendini tam manasıyla zorlamıyorsun. Vücut çalıştıktan sonra kaslarda laktik asit birikir ve bu doğal olarak uykuyu getirmesi gerekir. Fakat kişiden kişiye tepkiler ve reaksiyonlar değişiyor.

1|0
    0|0
  • Gençlik işte ben fifa oynuyom yoruluyom:/

2|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • alıştıkdan sonra öyle oluyır

1|0
    0|0
  • hemen sonrası kan sevıyen vucut normalınden ust sevıyede calsıtıgı ıcın bır muddet normaldır ama sonraları yorgunlugu hıssedersın

1|0
    0|0
  • İDMANI SAĞLAM YAPMIYORSUN ONDAN KENDİNİ DİNÇ HİSSEDİYORSUN BEN SPOR SALONUNDAN ÇIKINCA ADIM ATCAK HALİM KALMIYOR NİYE ÇÜNKÜ İDMANI SAĞLAM YAPIYORUM

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim ya başladımı duramıyor insan

1|0
    0|0
  • normaldir

1|0
    0|0
  • Normaldir bende spordan sonra dinç hissediyorum

1|0
    0|0
  • Bu kadar bilgi ile doğru görüş alamazsın

1|0
    0|0
    • Yorumlardan anladığım, herkesin değişkenlik gösterdiği ve alışmakla ilgili olduğu.. Bunlar yanlışsa, nasıl doğru görüşü edinebilirim?

• Hmm.. Dikkatli olacağım. :)

• overreaching olabilir arastir 3-4haftada bir deload gerekli intense antremancilar icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya alismissin ya da yetersiz kalmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...