Ali Palabıyık'in bu akşamki performansı hakkında düşünceleriniz nedir?

Ali Palabıyık'in bu akşamki performansı hakkında düşünceleriniz nedir?Mahmutun hakemin hemen önünde bu hareketine kırmızı çıkmazken , kasımpaşalı oyundan atıldı
Erman Toroğlu : Ali Palabıyık eyyam yapmıştır

Mehmet Batdal ayni hareketi iki kez yaptı , birine sari diğerine niye yok

Beşiktaşın attığı gole ofsayt itirazları oldu , fakat 35 cm ile ofsayt olmadığı ortada

Seviye sınırlarına uymayacaklar yorumunu kendine saklasın

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Başarısız yönetti beşiktaşın ilk golü ofsayttı mahmut tekdemir ayağa bes belli basmış kırmızı gostermeliydi ama göstermedi başakşehir beşiktaştan puan alır demiştim aldı sıra mersin de o da alırsa şaşırmam :)

0|1
    0|0
    • Aspor trt spor ve ntvspor yorumcuları ofsayt değil dedi 35 cm lil fark var , bence ofsayt diyorsun

Mersini puansız yollayacağız emin ol :)

• Sanırım haklısın galatasaray yenildi diye sizin de puan kaybetmenizi beklemek saçma oldu ama biz puan kaybettirecez size :)

• Sanmıyorum , hak eden kazanır inşallah :)

En İyi Erkek Görüşü

• 800 000 4 yıldızlı forma siparişi veren, şampiyon olacağından emin olan aziz yıldırımın kesinlikle bir parmağı yoktur (YERSEN) :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya bu hakemler biraz tuhaf olmaya başladılar son haftalarda..
    amaç nedir onuda anlasam...
    Bence bu ülkede hakem okulu acılmalı ve hakemler başka bir işle ugraşmamalı
    profosonel hakemlik olmalı

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'a her sezon olduğu gibi operasyon yapılıyor. Adam Beşiktaş'a geldi mi kırmızı çıkartmak için pozisyon arıyor, iş rakibe geldi mi korumak için elinden geleni yapıyor. Fenerasyon var arkalarında ne de olsa. Futboldan soğuttu bu adamlar beni.

0|1
    0|0
  • geleceği parlak diyorlardı bu geceden sonra zor

0|1
    0|0
  • Genel anlamda başarılı

0|1
    0|0
    • Paylaştığım pozisyonlar hakkında yorumun ne

• Ts li gs li hicbir zaman bize dost olmaz kendi menfaatleri için fb nin 4 yildiz almaması için öyle görünuyorlar

• evet ikimizde aynı şeyleri söylüyoruz onlar bursalı bile olmuşlardı

• Ofsayt olduğunu düşünüyorum usendim yoksa baska cizgilerle çizilmiş pozisyon anlatiminda vardı.
    Diğer pozisyonları pek izlemedim ozet baktim oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...