Bir erkek eğer gerçekten hoşlanıyorsa ne yapar eder gelir mi?

Herkese merhaba;

Beyler bu soruyu özellikle size soruyorum.Bir erkek ğer gerçekten hoşlanıyorsa ne yapar eder gelir mi?Şimdi bir çocuk var.Önceden 3-4 hafta arkamıza oturdular sürekli.Bu benim paralelime oturunca bana baktığını farkettim.Sonra ikinci defa yine.Bunlar yine bizim paralelimize oturmuşlardı.O zaman da bkamaya çalışıyordu fakat arkadaşımla yakın oturuyoduk yanlış anlaşılmasın öbür kıza bakıyomuş gibi olmasın diye çok bakamadı anladım.Bi de bana birisini baktığını farkedeyim ben hayatta bakamam.hani baktığını farketmesem aslında iş daha kolay.Bu arada falan hiç bakmıyor ama.mesela ben koridorda telefonla konuşuyorum.Bunlar da oradaki koltuklarda oturuyolar bir kere bile kafasını çvirip bakmadı. Haa şöyle oldu ben telle konuşuyordum.Bu bana böyle 5-6 saniye baktı şöyle sonra arkadaşlarının yanına gitti ama bunların sırasının oraya oturunca yani onların sıralarının arka taraflarındaki sıraya.Bu böyle arkaya bakacak şekilde kaykılmış pozisyonda sürekli arkadaki arkadaşına dönüyor derste dakikada bir.Ben aam hiç onun tarafa bkamıyorum yani bana bakıp bakmadığını bilmiyorum öyle sınıfta okadar samimi kız arkadaşım yok ki o kontrol etsin.Şimdi bu nasıl bişey anlamadım.Bu çocuk eğer geçrekten hoşlanıyorsa gelir değil mi?Kaç hafta arkamıza oturdular bir kelam laf atıp konuşmaya çalışmadılar.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• eğer benim gibi biriyse gelmez ,aynı sınıfta olup,hatta aralarda konuşmalarımız sohbetlerimiz olmasına rağmen,bir arkadaşın yüüzünden var olan düzen altüst oldu ve zamanla kurmuş olduğum o sohbetliği kaybettim, ilk zamanalrda kızından hoşlandıgını filan düşünüyor ediyordum fakat doğru zamanı beklerken ,hep erteledim takki düzen bozulana kadar ,daha sonra ilgim gider dedim ama gitmedi,bir türlü gidip söylemedim açık açık düşüncelerimi duygularımı ona karşı olan hisslerimi ama her ne kadar bakmasamamdaşu aniçimdekini bir ben bilirim,...gidip diyebilsem dökülebilsem herşeyiyle...sonunda olmasada...son verebilsem bu duruma...

0|0
    0|0
    • ahh canım çok üzüldüm durumuna.Niye söylemiyorsun madem seviyorsun o kadar.Dökül bence de.İçine ata ata ne hale düştün tuta tuta çatlayacksın be adam.Gülşenin bu şarkısı benden sana gelsin.Sizin bu açılamama huyunuz yüzünden kızla evde kalıyor biliyor musunuz:)

• sen elinden geleni yapmışsın.Sana o dediğiyle kötü etmiş.Ah ahh seni yi ibr insana benziyorsun.Niye iyi insanlara iyi insanlar denk gelmiyor.Hiç üzme kardeşim kendini onun için.Senini çindeki bu güzellki olmasa sen onun iindeki güzellği görebilir miydin?Seni yisin güzelsin.Hiç kendini üzme.Allah'a dua et onu unutmak için ve hayırlısnı dile.

• Aslında unutmuş gibi olmuştum ama tatilin son haftasında öyle tehlikeli bir kitap almıştım ki okumak için ,herşeyi unuttum dediğim yerden tekrar alevlendirdi...Sabahattin Ali...

Erkekler Ne Diyor 2

• Eli kulağında bence

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum soruyu doğru anladım mı ama çocuk sana bakıyo ama yanlış anlaşılmasın diye felan o kadar sık değil gibi anladım eğer öyleyse gelir yakında dert etme ama sen de hoşlanıyosan sen bak gül bakarken felan ki sinyali alsın çocuk :)

0|0
    0|0
    • ben geleceğini düşünmüyorum.3 ay oldu 3 ayda gelmez mi insan?Bence o benden sinyal bekliyor ama ben öyle sinyal verecek bir kız değilim.Yani birisinin bana baktığını farkedeyim ben mümkünatı yok ona bakamam.Ahh bir bakabilsem.Bu çocuk tip olarak hoş.tamam ama başka bişey yok.Yani sadece fiziksel olarak güzel ama beni çeken bişey yok.ben bakmayı bırkatı zannetmiştim gçeen hafta yakınına oturdum hiç dönüp bakmadı arkasına sadece gülerken böyle tuhaf bir refleks gibi hızlıca kafayı çevirip baktı.

• İşte çok çok çok afedersin ama bitaraf yemiyo işte ya bak mesela o çocuk sana bakıyo senden hoşlanıyo gelip konuşsa sen terslesen artık bakamayacakda kafasından da silmek zorunda kalacak bu da zor oluyo tabi

• acaba o da senin gibi düşünüyor mudur acaba?Peki niye koridorda bakmıyor ozaman sadece derste bakıyor.Evet sizinki de zormuş.Vallaha üzülüyorum bu erkeklerin bu durumuna.

Kızlar Ne Diyor 2

• gelmesi yakındır

0|0
    0|0
    • ben öyle düşünmüyorum.Kaç ay oldu.3 ay oldu hala tık yok.Öyleç ok da bakmıyor belki bakıyordur ama ben görmüyorum çünkü ben bana bkana birine bakamıyorum.

• bence napar eder gelir :D

0|0
    0|0
    • gelmiyor gardaş.3 ay olmuştur.

• o zaman geçmiş olsun ne diyim :(

Yükleniyor...