Siz olsanız ne düşünürsünüz

hoşlandığım çocuk ondan hoşlandığımı biliyor,facebooktan bir fotograf paylaşmış gamzesi cok belirgin cıkmıs,bende arkasından bir şarkı paylaştım bir gülüşün bir evren eder gamzende uyut beni diye,ertesi gün bu cocugun tavırlarından bu sarkıyı üzerine alındıgını anladım neyse aradan bir hafta gecti cocuk profil fotografı yaptı bu fotografını,sizce ben begendiğim için yapmış olabilirmi :) eğer öyleyse ben burdan olumlumu anlamalıyım onun duygularını ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• vay bee..çok iyiymiş..ilgi denen şey bu olsa gerek

0|0
    0|0
    • nasıl yani anlamadım

• çocuğun yaptığı ne peki sence benimle alakası varmıdır ne düşünüyosun

• bence vardır..bu şarkından sonra fotoğraf değiştirme olayı tesadüf olamaz

Erkekler Ne Diyor 2

• çocuk sosyal mesajı yollamış sana. bir iki bişeyini beğen. naber falan yazarsa, çocuk senden hoşlanıyo

0|0
    0|0
    • sosyal mesaj derken ?

• yani ben beğendim diyemi yapmış bak sen begendin diye bu fotoyu koyuyorummu demek bu

• he lan heeee (: ztn profil resmi yapacak olsaydı, sen beğenmeden yapardı. senin o fotosunu beğenmen hoşuna gitmiş anla artııık

• Kamyoncu atışması gibi :DDDDDDDDD

0|0
    0|0
    • ya biride duruma yorum yapsın yaa :D şoförsen bas gaza aşıksan vur saza :P

Kızlar Ne Diyor 2

• üstüne alındığını nerden anladın?

0|0
    0|0
    • o aksam arkadaşlarıyla beraberdi ertesi sabah beni görunce arkadasları işaret filan ettiler

• ya mesela ben acıldıktan sonra onu görunce kafamı ceviriyordum bakmıyordum filan oda bakmıyordu,şimdi ben bakıyorum oda bakıyor,sence konusmaya calışayımmı

• sen bilirsin ama cesaretli ol en azından olcakları öğrenirsin

• ota boka anlam yüklemeye çalışmaktan vazgeçin ya

0|0
    0|0
    • ya bende anlam yuklemekten korkuyorum ama sonucta bende o fotografa sarkı gönderdim yani ister istemez üzerime alınasım geliyo :) alınma sana diildirmi diyosun yani

• olabilirde olmayabilirde bende senin yerinde olsam öyle düşünürdüm ama erkekler bu kadar ince detayları düşünecek kafaya sahip olmuyorlar genelde ama tamamen senden uydurulmuş bir şeyde değil bir çok kız böyle düşünürdü. bunu kendisinden öğrenmekten başka çare yok diğer türlü kafanda farkında olmadan birşeyler tasarlar ve sonrasında öyle çıkmayınca üzülürsün, belkide çok mutlu olursun belli olmaz. hayattayız, biraz cesaret sadece

Yükleniyor...