Sevgili bulmanın bir değişik yöntemi..

Annem facebooktayken arkadaşlarından birinin ( annemin yengesi ) yeğeninin resmini gördüm. O anda işte dedim aradığım insan bu. Ondan sonra şaka yollu bunu anneme söyledim. O da tabi neden olmasın falan dedi. Sonra baktı ben gerçekten seviyorum, ciddiyim iş ciddiye binmiş oldu. Sonra o facebooktaki tanıdığıyla yakın temasa geçildi. Yok işte eve çağırmalar, çay- kahve içmeye gidip gelmeler falan. Onlar gidip geldiler 2-3 kez şimdi diyorum ki ben de ortaya çıkayım. Onlar yalnız buluşuyorlardı çünkü. Gideyim de bir kadının gözüne gireyim diyorum. Ama napıyım? Bana yiğenini ayarlasana gibi direk bir şey söylemem o yüzden davranışlarımla falan kadını nasıl böyle düşüncelere sürükleyebilirim. Ev kızı modlarında cevap vermeyin lütfen... Hem bir sorun daha var çocuk şimdi ne der buluşmayı kabul eder mi. Sonuçta teyzen sana geliyo. Of bir kız buldum tam sana göre falan diyo. Kabul eder miydiniz, gidip buluşur muydunuz? Ama tabi ki ana sorumuz ben bu kadının nasıl gözüne girerim? :) Şimdiden teşekkürler..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ana sorunun için birşey diyemem ama bana teyzem sana göre kız buldum gel bir görüş dese gitmem.

0|0
    0|0
    • Ha benim gördüğüm çocuk da sen ol şimdi bir dee :O Oğlum yapmayın öyle ya bir buluşun en azından. Neden gitmiyosun ya?

• Bu kişiden kişiye değişir. Ben karşımdaki kişinin anlaşılır,düzgün konuşan, aşırıya kaçmamak şartıyla rahat olmasını isterim. Yani kendini ifade edebilmeli ve rahat olmasını isteme sebebim onun rahat olmaması benide rahatsız eder ama çokta rahat olmayacak sonuçta ilk buluşma :D Tabi dediğim gibi bu kişiden kişiye değişir. Umarım işler istediğin gibi gider çocukla tanışırsın :D

• İnşallaaah :D

Erkekler Ne Diyor 5

• teyzem ve ben ? dusunemıom :)

0|0
    0|0
    • neden öyle diyosun ya kadına bir şans ver belki müthiş bir kız buldu :D

• olabılır ama saskın olacaktır..cok samımı olmamıssam o kızla soguk olacaktır ılk bulusma..ne konusacagımı bılemem..yok yakın durursa yanlıs anlarım ıcten olmalı duygularını anlatmalı bana bulustugumuzda kı onu anlayabıleyım..sakın olmalı ve uzun uuzn konusma vaktın olmalı evde ya da dısarda..ben erkek olarak bunu dusunuyorum..umarım kızın kalbı guzeldır

• şaka yollu sorarsın samimi olursan.yada konuyu kız istemeye getirin sende o çocuk nereli ise o tarafli aradiğüni syle

0|0
    0|0
    • Neden şuralı istiyorum diye bir şey diyeyim ki o çok saçma olur işte. A şehirliyse mesela neden insan sadece a şehirli birisi arar ki diye kadın bir düşünür ve bunda bir iş var der. Çakar olayı, olmaz o iş :D

• yağ çek teyzeye bolca yalakalik yap.

• Kadın yarın gelicek işte bir şekilde halledicem artık :)

• şimdi sadece dış görünümden yola çıkarak böyle bir karar alman ne kadar sağlıklı orası tartışılır..

0|0
    0|0
    • Ya hayır sadece dış görünüş değil aile arasında ismi geçerdi ama ben öylesine birisi sanıyodum. Dinleye dinleye hakkında baya bilgim var :)

• hahahah geç bakalım dalgayı..bende tam olarak bunu demek istiyorum işte :)))

• Hayır dalga geçmedim. Olsun saol yine de kardeşim yorumların için :)

• çöp çatanın annenmiydi helal vallahi:)

0|0
    0|0
    • Annem, teyzelerim, halalarım, yengelerim hepsi dört bir yandan arıyolardı ama ben buldum :D

• Tamam kriterlerinize uyan helal süt emmiş, eli yüzü düzgün, 22 yaşında, eline erkek eli değmemiş bir ev kızı bulunmuştur. En geç 48 saat içinde adresinize yollanacaktır. Kargo bizden. Ee çorba da bizim de tuzumuz olsun demi. Mutluluklar :D

• sabırsızlıkla bekliyorum 48 in sonunu :))

• çocuğu facede bul ekleme daveti at sınra geri çek daveti merqk etme o seni bulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annen açsın konuyu sen belli edemiyosan. Üstü kapalı şekilde.

0|0
    0|0
    • Ben işte annemin söylemesini istemem. Ne o öyle ben meraklıymışım gibi :)

• Sen de diyemezsin ona bakarsan

• Evet diyemem ama hani ne kadar iyi bir kız olduğumu gösterebilirsem falan belki kadın der ki aa benim yiğenime ne de çok yakışır :D

• çok sıcak davranma ciddi dur sürekli gülme falan :)

0|0
    0|0
    • Ama somurtkan bir kız sanmasın demi her şey ayarında :)

• Orası kolay da konuyu oraya nasıl çekicem onu bilmiyorum :D

• sen bişey deme beğenirse seni ister zaten

Yükleniyor...