Kapat

Erkekler lütfen bir bakarmısınız?

eskiden hoşlandığınız kızın artık başka birine karşı birşeyler hissettiğini anlasanız ne hissederdiniz.(zamanında kıza ilginizi belli ettiniz çok açık olmasada.baktınız falan.ama sonra gidip başkasıyla çıktınız)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yine sevmeye devam ederim belki bir gün sevdiğim kız bana gelir asla pes etmem.

0|0
    0|0
    • zamanında başka kıza gitti benimde onu sevdiğimi bile bile

• ama bana da gelmiyor yani görmemezlikten geliyor beni

• Kıskandırmak için yapıyor tepkini ölçüyor olabilir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• bak benım bir sevmedim kız vardı oda ondan ayrıldım sonra o başkasınımı ne aşık olmuş ben hiç üzülmedim aksine sevildim resmen ama bide sevdigim kız vardı beni kıskandırmak için başkasıyla çıkmış bildigin aldattı böyle olmasınlar yeter.

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kız değer verdiğim biriyse mutlu olmasını isterdim ha üzülürdüm ama mutlu olmasını isterdim. yok önemsiz biriyse sallamazdım bile. ve zamanında kıza ilgimi belli edip başkasıyla çıkmazdım. ilgiliysem sadece ona ilgiliyimdir başkası olmazdı.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir kisinin karekterine kalmıs bir durum.Bir genelleme yapamasakta .Ben kendi adıma konusucak olsam eğer aşıksam gidip ona söylemem ondan birsey beklemem ama sevmeye devam ederim.Tekrar batıcak diye doğmaktan vazgeçmez güneş.

0|0
    0|0
    • parantezin içini okudun mu sorumda

• Evet bellki seni kıskandırmak icin yapmıs Taş devrinden kalan bu taktigide anlamadınmı yani

• Alan razı veren razı bana b.k yemek düşer zira ben de başkasıyla çıkıyorsam umurumda olmaz

0|0
    0|0
  • Kafayı yerim ASDFG

0|0
    0|0
  • eskiden dedin dimii

eski işte bananeee

0|0
    0|0
  • yolu açık gazası mübarek olsun

0|0
    0|0