Şarj sorunundan doğan kötü bişi olabilme durumu:)

arkadaşlar belki saçma gelecek ama bugün şarjım yoktu ve ben bir öğretmenim ve derste öğrencilere şarjımın bittiği doğrultusunda birşey söyledim ve aynı tele sahip olduüum bir öğrenci bataryasını verdi.Şu an onda kaldı bataryaya birşey yapma durumlarıvar mı?yani teknoloji o kadar ileri ki onlar endüstri meslek lisesi öğrencileri kötü birşey olur mu sorun yaşar mıyım.teknolojiden anlamıyorum:)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bataryadan bişey olmaz makine olsa kork derdim ama

0|0
    0|0
    • bişi yerleştiremezler içinine değil mi sonuçta pil yani yarın alıcam da sorun yaşamk istemiyorum

• o arkadaş soruyu anlamamış hafıza kartı olarak algılamış

• peki çok teşekkür ederim:D

Erkekler Ne Diyor 4

• en kötü ihtimalle bataryayı bozabilirler, ya da aşırı bilgililerse bataryanın voltajı ile oynayıp telefona takıldığı zaman devreyi yakmasını sağlayabilirler. ikincisi daha düşük ihtimalli, endüstriyel ekipman gerektiriyor :)

0|0
    0|0
    • yani dimi kötü hiçbirşey yaşamam yahu çocuklar o kadar haşara ki, korktum:D

• bozmaktan başka bir şey yapabileceklerini sanmıyorum, kötülük düşününce şimdi basit olarak + - kutupların yerini değiştirmek geldi, uzun süreli maruz kalırsa telefonu bozar :D ama dışarıdan bakınca anlaşılır o. telefona takarken dış görünüşüne bak, bir değişiklik yoksa muhtemelen bir sorun yoktur.

• telefonunun hafızasında uygunsuz fotoğrafların varsa geçmiş olsun

yeni bir okula tayinini iste bence

artık o okula gidemezsin

0|0
    0|0
    • tabiki yok ama ne alaka

• tamam söyle nasıl ulaşacak onun bataryasıda bende ya düzgün cevap veririmisinz çocuklar çok felaket yalnızca korktum

• offff

dalga geçilmeye bile gelmiyorsun

sen liseli misin lise öğretmeni mi be arkadaş

neysseee

• bişey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • hımmmmm, ne öğretmeye çalışıosunuz derslerinizde öğrencilerinize acaba, merak ettim de

0|0
    0|0
    • bir öğretmen ne öğretiyorsa onu tabiki

• benim sizden şüphelerim var

Kızlar Ne Diyor 1

• telefonunun bataryasından bir tane daha al onu da kullanmadan çöpe at için rahat edecekse

0|0
    0|0
    • telimi değiştireceğim zaten tekrar alma gereği duymuyorum ama bu durumda bişi olmaz sanırım yaaa nebilm

• yok bişiy olmaz

• peki teşekkürler

Yükleniyor...