1 Puan Ricado Quaresma dan ! ?

Israrla olcayı şahanı oynatan Şenol güneşe en büyük tokat sahada kuşkusuz Ricado Quaresmadan geldi oyuna girdi trivelası ile asistini yaptı takımı ateşledi ve 2-0 gerideyken maçı 2-2 yaptı ve 1 puanı bize getirdi

Bu şenol hocanın olcay ısrarı nedir ! ?

1 Puan Ricado Quaresma dan ! ?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Olcayin yerine q7 11 de olmalı
    Göze hoş gelen futbolu bu ligde en iyi oynayan adam , bir özelliğine skora katkı yapmayı da ekleyince mükemmel oluyor

Arenada ve kadıköy de şovun kralını yapacak. Son 4 maçında 5 penaltı kazanan , kazandığı son 15 maçın 10 unda rakipleri kırmızı gören takıma karşı

0|1
    0|0
  • Ben de ona çok kızdım ya bu takımda olcay oynarda nasıl q7 yedek bekler. Olcayı bu kadar abartmasın Şenol hoca sadece koşar o teknik 0. Maçı izliyorum herkes Q7ye topu atıyor ve uzaklaşıyor çünkü biliyor tek başına yeter onlara Olcay ise karşı karşıya kalır kalecinin üstüne atar.

0|1
    0|0
  • Yanlış yazmışsın...1 puan yan hakemden...

1|0
    0|0
    • Konya maçındaki hatanın ve haksız kırmızı kartın üstüne bu cillop gibi oldu cillop..

• Buna ofsayt diyorsan ya çok taraflı fb lisin ya da futbol kurallarından haberin yok , ntvspor trtspor ve asporun pozisyon analizlerinde ofsayt değil denildi
      http://i.hizliresim.com/lvMYrE.jpg

• Fanatik Fenerbahçeliyim ama gözlerim görüyor şükür... Maç içerisinde bu pozisyona ofsayt değil diyebilen kaç kişi çıkar bilmiyorum... Piero ofsayt değil diyorsa değildir...

Yükleniyor...