Ben nasil zayiflayacagim yaa?

Diyetisyene gitmistim daha once iki ayda 5 kilo verdim 10 kilo fazlam vardi su an liste bana fazlaymis gibi geliyor ve uymuyorum kendim biseyler yaosam da cok kisiyorum ve yani acikiyorum daha cok yiyorum napsam ki birde yavas kilo veririm biraz genetik spor olarak sadece okula yurume sansim var

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• her öğün aç karnına sıcağa yakın 0.5lt suya 1limon sık iç

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 AYDA 5 KG ÇOK AZ VERMİŞSİN SARIMSAK LİMONSU KÜRÜNÜ DENE KISA SÜREDE HEM YAGLARINDAN KURTULURSUN HEMDE SAĞLIKLI OLURSUN GÜNDE 3 KERE YEŞİLÇAY TÜKET 40 DAKİKADA BİR BARDAK SU İÇMEN GEREKİYOR METABOLİZMAN YAVAŞLAMIŞ HIZLANDIRMAN LAZIM

1|0
    0|0
  • fazla kiloların varsa bana ver ihtiyacım var?

1|0
    0|0
  • sen zayiflayamiyacan yaaaa

0|0
    0|0
  • gel lisete vereyım uygula istediğin vucuda sahip ol

0|0
    0|0
  • Bol bol kayısı ye :)

0|0
    0|0
  • Spor şart kas kaybı yaşarsan bidaha vermen zorlaşır sporsuz olmaz

0|0
    0|0
    • Zamanim yok ki zaten cok sanmiyorum 5 kiloyla kas kaybinin cok olacagina

• Ben sporumu evde yapan bir insanım salona vakit ayırmana gerek yok bir dambıl seti bütün kaslarını çalıştırır ve ne kadar olursa olsun kas kaybetmemelisin bir bayanın kası kazanması erkeğe oranla çok zordur

• goji üzümü ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tek çare spor ben bir ürün satın aldım çok menunm uygulamalı bir şekilde bir çok videoyla her türlü bölgesel fitness yapabiliyorum tavsiye ederim hemde şu an indirimde normalde 199$ ama şu an 19$ kaçırma derim linki 22a76wuqt2zx8zddtgo4-513j8. hop. clickbank. net/

0|0
    0|0
  • bir daha git diyetisyene

1|0
    0|0
  • Isvec diyeti yap benim 6. Gunum 4 kg gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...