Hiç "Tamam sen haklısın, artık gidebilirsin" dediniz mi?

Bazı insanlar hayatınızdan defolup giderken haksız olduğu halde

haklı çıkmaya akıllarınca vicdanlarını tatmin etmeye çalışırlar.

Peki siz bunlara prim verip 'haklısın artık git' dediniz mi .?

0|0
34|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet dedim. He tamam özür dilerim sen haklısın dedim. Artık kendi vicdanı ve doğrularıyla defolup gidebilir öyle bir durumdan sonra bir insan. Soruna sadece 5 yıldız verebiliyor olmam üzücü.

1|0
    0|0
  • yo kal otur daha karpuz kesip indiregandi yapacaz dedim. yok olmaz dedi ben haksızım ama haklı olarak son noktayı koymak istiyorum dedi. bende koymak mı? dedim o da evet koymak! dedi. bende bak ben sana şimdi bir koyacam 2 2 toplayacan dedim. yaşlı gözlerle son bir defa avatarıma baktı ve bir daha hiç açmamak üzere oturumunu kapattı feminist :( ...

1|0
    0|0
  • bugüne kadar demedim.ilerde dermiyim demezmiyim bilmiyorum ama hayatımı mahvetmiş birini bugüne kadar haklı çıkartıp vicdanını rahat ettirmedim.benim hayatım mahvolduktan sonra kana kan dişe diş...

1|0
    0|0
  • Nerdeyse hayat felsefem oldu. Okadar bilmiş ukala varki çevremde. Favori sozum artik bu. Edepli edebinden susmus edepsiz ben susturdum zannetmis.

1|0
    0|0
  • Tamam sen haklısın ben defolup gidiyorum

1|0
    0|0
  • genelde ayrılırken karşı taraf buna benzer şeyler yapar bende halkısın derim çünkü o saatten sonra ne söylerse söylesin benim için bitmiştir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır vermem gereken kısa ve net bir cevap veririm. Onun dışında genel davranışım SUSARIM.

1|0
    0|0
  • bazen prim vermem amaçlı değil ama gitsinde nasıl giderse gitsin,yeterki gitsin diye haklısın dediğim olmuştur..

1|0
    1|0
  • Haklıysam geri vites olmaz ! Hayır..

1|0
    0|0
  • çooookkkk dedim çoookk

1|0
    0|0
  • Ben genelde küfürü basıp kovalıyorum :)))

1|0
    0|0
  • genel duruşum bu!

1|0
    0|0
  • çok dedim... inatcı ile aynı çuvala girmem

1|0
    0|0
  • dedim nolcak hatamı ettim

1|0
    0|0
  • Genelde derim. "Tamam sensin der" olayı bitiririm. Çirkefleşmenin anlamı yok.

1|0
    0|0
  • dedim ama ondan sonra onun için pek iç açıcı olmadı

1|0
    0|0
  • ben haklı bile olsam tartışma büyüyecekse birileri kırılacaksa taman sen haklısın derim. çünkü o zaman ne kavga çıkar nede olay büyür.

1|0
    0|0
  • elbette derim,

en ucuza mal olan kurtulma yöntemidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Ohooo çok oldu o olay. Herkes yağ gibi üste çıkmanın ve egolarının peşinde zaten. Ben de "He haklısın he" şeklinde samimiyetsiz bir hakveriş yapıp tekmeyi basıyorum...

1|0
    0|0
  • o pirim verme diyildir bebeğim, seni artık biblemiyorum ne dişünürsen düşün mk demektir... bırak sevinsin gariban... ki çoğunlukla böyle yapıyorum, cahille tartışmaya girilmez...

1|0
    0|0
  • tartışmak sidik yarışı yapmak bir yerde gereksiz kalıo, karşımdakinin bendeki değeri sıfırlanmışsa haklısın der gönderirim arkadaş.. öyle de yaptım, başta zor geldi ama durumu bilincime kabullendirince içim rahatladı, iyi ki de yapmışım.. haklıydın sevgilim evet..

1|1
    0|0
  • derim he he der geçerim bir sussun bir defolsun bir sektirsin seke seke gitsin dye..

1|0
    0|0
  • benim genel lafım

seni anlamıyorum:)

hayır hem öyle anlamadan dinlemeden açıklama yapmadan haklısın hadi git yapmam gideceksede açıklamasını bitirecek öyle :)

1|0
    0|0
  • Uğraşcama işi uzatcağıma evet haklısın lafını çok kullanırım

1|0
    0|0
  • Öyle sözler vardır ki gerçek anlam dışında çok derin anlamlar taşır .. Onun için haklısın dediğim olmuştur ama eminim kendini kesinlikle haksız olduğunu anlayacağı bir deyiş biçimiyle olmuştur .d

1|0
    0|0
  • evet dedim

1|0
    0|0
  • demedim kendime ettim direterek ölsemde hala kendini haklı görecek bu kadarınıda hiç görmemiştim ama demek gerekirmiş

1|0
    0|0
  • demedim,suçu neyse söleyerek gitmesine izin verdim.yok öyle arkasında kırık dökük bir sürü şey bırakıp hiç bişey olmamış gibi bırakıp gitmek

1|0
    0|0
  • Derim ,uğraşmam bile

1|0
    0|0
  • Dedim,umursamadım çünkü..açıklama yapacak değerleri kalmamıştı gözümde..

3|0
    0|0
  • yaptığını anlamayacağı aşikar olduğu zaman dedim evet

1|0
    0|0
  • evet dedim

1|0
    0|0
  • haklısın demem he he hadi çekil derim

1|0
    0|0
  • Evet dedim. Demek zorunda kaldım.

1|0
    0|0
  • Çok dedim. Cahile laf anlatmak zordur uğraşamıyor insan bazen

1|0
    0|0
  • hep yaptıgım şey.

gizli haklılık bana daha yüce geliyor. hiç cazgır olamadım,üste çıkamadım. olsun bu daha güzel.

1|0
    0|0
  • kurtulmak istediğim için, konu kapanıp bir an once defolup gitsin diye haklısın dediğim oldu. sonucta bitmiş birsey. o haklı olsa ne var haksız olsa ne var. cok umrumda değil ne düşündüğü.

1|0
    0|0
  • meccburdum demek icin :(

1|0
    0|0
  • evet dedim tamam haklisin dedim

1|0
    0|0
  • ben inatlaşmam direk HE HE HE SEN HAKLISINI DERİM

1|0
    0|0
  • :):):):)

bu lafı duyduktan sonra... bir kaç saniye daha hayatında kalacağı kesin , ama donarak ;)

1|0
    0|0
  • Gereksiz ve kof tartışmasından bunaldığım için, evet derim anasını satım. Bisktiripgitsin bir an önce.

1|0
    2|0
  • HİÇ DİNLEMEM VALLA HAKLISINDA DEMEM ASLA

1|0
    0|0
  • tamam haklısın yeterki kit artık! dedim evet

1|0
    0|0
  • tabii eğer çok bunaldıysam derim :)

1|0
    0|0
  • karşmdaki insan bndende ısrarcıysa evet :D

1|0
    0|0
  • hep diyorum ben hiç bir zaman haklı bulunmadığım içüüün lanet olsun tamam diyorum.

1|0
    0|0
  • hep yaptığım şey.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...