Onu seviyorum ama ......

Çok ama çok sevdiğim bir çocuk var ama öğrendiğime göre en yakın arkadaşımı seviyormuş arkadaşımda dediki en yakın arkadaşımın sevdiğiyle çıkmam ama aslında şimdi fark ettimde şekermiş dedi...

Şu an çok üzgünüm ama arkadaşıma belli etmiyorum çünkü onu seviyorum o benim en yakın arkadaşım beni anlayan tek kişi sizce naapmalıyım bana yardımcı olun artık kendimde bile değilim :( :(

(bu arada diğer dışında bile seçseniz hepsine cevap verin lütfen

• Aradan çekil
    50% (2)80% (4)67% (6)Oy Ver
  • Arkadaşına yaptığından hoşlanmadığını söyle
    50% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Arkadaşınla küs
    0% (0)20% (1)11% (1)Oy Ver
  • Dİğer (belirtiniz.)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ondan hoşlandığını söyledikten sonra mı arkadaşın şekermiş dedi?

Zamanlama çok önemli bu noktada.

Sen ondan hoşlanmadığını söylemeden önce arkadaşın şekermiş dediyse ve çıkmayı düşündüyse '' ARADAN ÇEKİL''

Ama sen çocugu sevdiğini arkadaşına söyledikten sonra arkadaşın çocuk için şeker falan dediyse. ''tepkini koy''

Ya da bilmiyorum ya. Bırak çıkmak istiyorsa çıksın.. Çocuk zaten arkadaşını seviyormuş, her halükarda zaten zıçış senin için.

Eğer dayanamıyorsan bu duruma ikisinden de uzak durursun.

0|0
    0|0
    • ben ilk söylemiştim oda sonra onun kendisini sevdiğini öğrenince aslında biraz şeker dedi ama ondan hoşlanmıyorum hoşlansamda asla çıkmam demişti naapmalıyım.

• ben bunu söyledim sen onu seviyorsan önemli değil dedim ama yok ya filan dedi. ama o yinede bir konuda haklısın sonuçta arkadaşımı seviyor...

• Sen ne yap biliyor musun?Olayları akışına bırak, etrafı çok iyi izle.. Sana gelecek erkekleri de gör.

Canın sıkılırsa bu konuda, özelden de konuşabiliriz. Tavsiye bizde bol :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın çekilme arkadsına da mesafını koy o nasıl bir arkadsş öyle ya terbysz bir arkdsın var hemde senn onun sevdgini biliyo cok yanlış

0|0
    0|0
  • Aradan çekil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...