Kas yapmak istiyorum öyle çok aşırı değil ama bir kadına yakışıcak kadar ne yapmalıyım?

Arkadaşlar özellikle karın olmak üzere kas yapmak istiyorum neler yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle sıkılaşarak kas yapman en uygunudur. Günlük 100 mekik 100 şınavla başla dambıllarla çalış. Bol ağırlık çalış ama az setler halinde. Mesela bir set 20 olsun dambılı 20 kere kaldır bırak 2-3 dakika dinlen sonra tekrar yap 20 tane 3 er setten her set arası en fazla 3 dakika dinlenerek bunu tekrarla. Yeree uzan ve ayakların ve dirseklerinle dümdüz dur hergün durabildiğin kadar vücudun her yeri sapasağlam olur ve toparlarsın

1|0
    0|0
    • Her gün mü yapmalıyım o zaman evde çalışayım her gü spora gidemiyorum çünkü

• teşekkür ederim

• Agirligi 3 kiloyu gecmesin ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• KOl kası yapma yapcaksan biraz karın kası yap

1|0
    0|0
  • asiri kas mumkun degil bir kadin icin

0|0
    0|0
  • Kadına kas yakışmaz cok itici olur kasli kiz

0|0
    0|0
  • Arvata kas yakışmaz.

0|0
    0|0
  • fıtness basla zaten fazla yapman zordur

0|0
    0|0
  • FİTNESA YAZILMAN LAZIM BÖLGESEL ÇALIŞ

0|0
    0|0
  • Böyle güzelsin kas yakışmaz kadına

0|0
    0|0
  • kadına kas değil fit olmak yakışır.

0|0
    0|0
  • Bayanlarda kas itici geliyor bence. Neresinde olursa olsun...

0|0
    0|0
    • Ya hafif belirginleşsin istiyorum bende çok sevmem

• karin kasi yapmak hem zordur hemde cabuk kaybolur

0|0
    0|0
    • Var bende biraz çok hoş görünüyor herkes beğeniyor ama biraz daha belirginleştirmek istiyorum

• bence bayanlar fit vucutluysa en guzeli o

illaki kas yapcam diyorsan saygi duyarim

bence bayana zerafet ve zariflik en cok yakisan :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben besyocuyum spor düşkünüyüm ancak kızda cok kas hoş karsılanmıyor karın kası calış iyidir her zaman.

1|1
    0|0
    • Karın kası için ne önerirsin peki

• Teşekkürler

• sende nasıl ki kaslar

• ben bir ürün satın aldım çok menunm uygulamalı bir şekilde bir çok videoyla her türlü bölgesel fitness yapabiliyorum karın kası için harika uygulamlar var tavsiye ederim hemde şu an indirimde normalde 199$ ama şu an 19$ kaçırma derim linki 22a76wuqt2zx8zddtgo4-513j8. hop. clickbank. net/

0|0
    0|0
  • bol bol seks yap

0|1
    0|0
    • Sen öyle mi yaptın :D

• Anladım canım teşekkürler yinede tavsiyen için

• Amanın 😂😂😜

• 😥 doğum yaparsan hepsinin gideceği açısına baştan alış yoksa sonradan fank edince acı oluyor

0|0
    0|0
    • Uzun bir süre düşünmüyorum o tarz bişey ama ilerde olursada çok dikkat etmek gerek hamilelik döneminde

• Deme öyle ya :(((((

Yükleniyor...