İş adamlarının çocuklarının ölmesi hakkında?

Genelleme yapmıyorum fakat medyada bir çok işadamının feci şekilde öldüğünü ya da çocuklarının trafik kazasına kurban gittiğini veya başlarına kötü şeyler geldiğini vs vs. görüyoruz sizce bu kadermidir? Şimdi diyeceksiniz ki normal insanların başlarınada geliyor bunlar. Ama iş adamları gibi zengin insanlar yaşayınca bunları ister istemez düşünüyor insan acaba haksız kazançmı yaptı başkalarının hakkınımı yedi vb. Ben ilahi adaletin gücüne inanırım ama bu kadar acı olmasınada üzülüyorum Allah kimseye evlat acısı yaşatmayıp herkese hayırlı ölüm nasip etsin..

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dünyada herkes imtihanda.Çok fakir nasıl imtihan gereği çok sıkıntı çekiyorsa çok zenginde elbet bir şekilde imtihana maruz kalacak.Allah herkeze hayırlısını versin ve imtihanımızı kolay kılsın evlat acısı göstermesin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• E iş adamı dediğin adamın çocugunun altına da BMW x5 q7 vs araba vardır trafik kazasını kim yapar arabası olan. kime çarpar yayaya. yaya kim garibanın çocugu. Kim bu vatan için şehit olur fakir fukara bence bu soruyo bilmeyecek bir şey yok

2|0
    0|0
  • Alma mazlumun ağını çıkar aheste aheste!

1|0
    0|0
  • Kader değil ablası. Büyük parası olanın başıda büyük derde girebilir. Kaza olduğu bilinmez. Mafya işide olabilir. Kader olmadığı kesinde.

1|0
    0|0
  • hangi ilahi adeletten bahsediyorsun sen afrikayı sömürüp müslümanlar öldüren avrupa neden daha zengin,güçlü,dahs iyi bir hayata sahipler .acaba biz mi yanliş kişiye tapiyoruz?

1|0
    0|1
  • az bile geliyor onların başına...

1|0
    0|0
  • mazlum ahı eninde sonunda çıkar be

1|0
    0|0
  • Haram yedikleri için olabilirmi...

1|0
    0|0
  • cok laf yalansız cok para haramsız olmaz.

0|0
    0|0
  • .biz doğarken ölmüşüz soranımız edenimiz varmı?

1|0
    0|0
  • Hayırlı ölüm ,iyidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...