Galatasaray bu sene şampiyon olabilir mi?

Galatasaray bu sen şampiyon olabilir mi?

Ben olur diyorum neden mi çünkü geçen sene gördük 9 puan fark vardı şampiyon olduk kimse beklemiyordu 2 derbi kendi evimizde onları kesin yeneriz kesin yani beşiktaş tökezler her sene olduğu gibi hem tökezliyor fener antalya gibi bir takımdan 4 yedi bir daha kendine gelmez daha çok yenilir galatasaray bütün maçları kazansa şampiyon olur ben inanıyorum beşiktaş bu sene 3. olmayacak merak etmeyin beşiktaşlılar 2. olacaksınız fenerde 3. olur 😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
7|33

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Seni Rıdvan Dilmen in yerine ntvspora almaları gerek harbiden harcanıyorsun burada :)

0|2
    0|0
  • kafan güzelken gelme buraya daha ligin sonuncusu mersini yenemiyorsun yeniliyorsun 15 puan fark yemissin

0|1
    0|0
  • Zor, geçen sene kalecinin el çekmesi falan çok göze battı. Kendi çabasıyla zaten olamaz. Bir iki sene akışına bırakırlar ligi.

0|0
    0|0
    • O el çok acıtmış canınızı

• Kızların futboldan anlamıyor oluşunun en net örneği. He olur he şampiyonsunuz he 😄

0|1
    0|0
  • Beşiktaş 1 Fener 2 Başakşehir 3

0|1
    0|0
    • Beşiktaş bu sene 2 olur 3 değil merak etmeyin

• Bu kaçıncı oldu soruyorsunuz ama sizin başkan bile şampiyon olamicaz diyor sen neyin kafasını yaşıyorsun anlamiyorum 😂😂😂 bu sene şampiyon Beşiktaş. Bunu fenevlilerde söylüyor en koyu salatasaraylılarda 👍

0|1
    0|0
    • Yav he he 😂 siz hala kendinizi 10 yıl öncesinde zamnediyorsunuz 😂 merak etmeyin 10 yıl geriden geliyorsunuz 😂😂😂

• Trollmü çekiyorsun ciddimisin çözemedim 15 puan fark atmışız gelmiş nediyor hem o 9 puan ligin ilk yarısındaydı öyle topladı galatasaray kendini. sen ne bekliyorsun Fenerbahçe ve beşiktaş bu saatten sonra bırakacanımı geç o işleri

0|0
    0|0
  • Fb ile gs arasında 15 puan fark var. Bjk 3 maç eksikleri 10 puan fark atmış ve olası 19 puan fark atma ihtimali var. Yani neredeyse imkansiz.

0|0
    0|0
  • Sen troolsun bence :D

1|2
    0|0
  • söylediklerine sen bile inanmamış olmalısınki bayağı gülmüşsün yani :D

0|1
    0|0
    • Şerefli 3. lükleri olan beşiktaşa güldüm 😂😂😂😂😂

• 2 maç kendi evimizde beşiktaş fener oynayacak berabere kalsa işimize yarayacak ben berabere kalır diye düşünüyorum topla 7 puan fark oluyor onlarda yenilse 2 kere şampiyon oluruz

• berabere kaldığınızda sizde onlarla birlkte puan kaybediyorsunuz aradaki fark kapanmıyor :D ayrıca 15 puanın kapanması için beşiktaş ve fb nin 5 er maç yenilmesi ve gs yin hiç puan kaybetmemesi gerekiyor.

• Olamaz :/

0|0
    0|0
  • Galatasarayda iş yok

0|0
    0|0
  • olamaz !

0|0
    0|0
  • Futbol yorumuna hayranım

0|0
    0|0
  • İbrahimoviç gelirse kesin şampiyonlar

0|1
    0|0
  • olamaz imkansız bu sene olmaz

0|0
    0|0
  • eksik olan iki maçımızı aldığımız taktirde sizin ile puan farkı 19 puana çıkıyor sence bu mümkün mü?

0|0
    0|0
  • rüyalarda buluşalım arkadaşım :D

0|1
    0|0
  • 6saray bu sene 3. olursa büyük basiri yapmis olur :D

0|1
    0|0
  • Hayallerde yaşayanı zevkle naparlar

0|1
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • "Bülent Ersoy un hamile kalma olasılığı daha yüksek "

0|1
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bende galatasaraylıyım da bu neyin kafasıysa bende istşyorum

0|0
    0|0
  • Kesin olur asbxnvmg

0|0
    0|0
  • Güzel kafa gule güle kullan 😂

0|0
    0|0
  • GS her turlu alir :)

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Olur ama rüyanda ancak :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• Bencse olamaz

0|0
    0|0
  • İnşallah ya ağzından bal damlıyor :)

0|0
    0|0
  • Güveniyorum Galatasaray'a ❤💛😂

0|1
    0|0
  • Gercekler alemine donelim biraz malesf olamıycaz yani niye kabul etmeyelim ki gs liler olark bunu

0|0
    0|0
  • Olabilemez

0|0
    0|0
  • Ben bu kızı biliyorum ya fenerli troll bu hatta ağzını bozuyor hemen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...