Kilo verme konusunda yardimci olur musunuz?

Ben 3-4 aydir spor ve diyet yapiyorum 5 kilo verdim hedefime ulaşmak için 5 kilo daha var ama bir turlu son kilolari veremiyorum bu konuda onerebileceginiz birşey var mi? Bide bacaklarim çok kalin ve sıkı değil sizce ne yapmaliyim? Teşekkürler

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kilo verme sürecinde bunlar olur.. gayet normal.. ara ara kilo verişin durabilir moralini bozma aynen devam et.. bir süre sonra tekrar o tempoya döner vücudun sporu sakın bırakma ama :) kolay gelsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Son kilo diye bir şey yok. Hedefin olan kiloya ulaştıktan sonra bırakırsan verdiğinden çok daha hızlı bir şekilde geri alırsın. Sağlıklı beslenmek ve spor yapmak hayati bir gereklilik aslında, unutma. Zaten fayda görmüşsün aslında çok da radikal değişikliklere ihtiyacın yok. Birazcık daha az ve bilinçli ye, birazcık daha fazla hareket et, biraz daha fazla su iç, verirsin. Bacak egzersizlerine önem vermen gerekir. Dedikleri gibi Squat Lunge vb egzersizler faydalıdır. Şayet bacak egzersizlerine önem vermiyorsan da aklında olsun, vücudunda en çok enerji harcayan kaslar kalça ve bacak kaslarıdır..

1|0
    0|0
  • Vücudunu şaşırtmalısın haftada 1 gün cheat meal yap. Yani bir öğün istediğin gibi ye ama fazla abartmamak kaydıyla. İnternette daha detaylı bilgi bulabilirsin. Vücudun rutine alıştığı için kilo vermiyor artık.

1|0
    0|0
  • neyi ne zaman yiyeceğine ve spor saatlerine çok dikkat etmelisin.

1|0
    0|0
  • Squat işe yarar

1|0
    0|0
  • ALETSİZ EGZERSİZLERİ ÇALIŞ YEŞİLÇAY BOLBOL İÇ METABOLİZMAYI HIZLANDIR HIZLI KG VERİRSİN

1|0
    0|0
  • Cok kolay acik bogazina hakim ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• duraksamalar olur endişelenme.. bu gibi durumlarda atak öneriyor fransız doktor dukan. atak dediği de, 3 gün falan sadece protein ağırlıklı beslenmek. yani sıfır sebze-meyve.

1|0
    0|0
  • 5 kg 1 ayda verilmesi gerek kilodur o da en sağlıklı şekilde biraz ağırdan mı alıyorsun ne

2|0
    0|0
    • Ben ilk basta diyet yapmadan sadece spor yapiyordum o yüzden yavaş kilo verdim simdi diyet yapmaya basladim

• Yemek yemicen bu ben 5 ay spora gittim 10 kilo verdim 5 gundur yemek yiyemiyom 3 kilo verdim dusun artik

2|0
    0|0
    • Nasil besleniyorsun günlük ortalama kaç kalori aliyorsun mesela.

• Yemiyorum malesef bu aralar ama eskiden normal kahvalti oglen et agirlikli aksamda salata boyle ama yememeye karar verdim

• Teşekkürler :)

• Yağ oranı azaldıkça verdiğin kilo miktarı da azalır. Bu normal yani. Diyete aynen devam bunun yanında bol su. Yeşil çay, bitki çayları içebilirsin

1|0
    0|0
  • Bence bogazdan fazla kesmiyorsun ben 4 ayda 12 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Evet elimden geldiğince koşmaya calisiyorum ama :D

• Pardon kısmaya

Yükleniyor...