Sporu evde yapmakla spor salonunda yapmak arasındaki fark nedir?

Spor yapmak istiyorum fakat spor salonuna ayırcak vaktim yok hem çalisip hem okuyorum spor salonunun çok fazla bir farkı var mı?
Sporcu arkadaşlar veya bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Evde nasıl beslenerek ve antrenman yaparak vücut sekillendirebilirim salona gitmeden faydalı olur mu?
1.67 boyunda 52 kiloyum

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen hemde çok faydası olur. Ben erkek olarak salona hiç gitmedim ve azimle evde çalıştım. Lisede müthiş şınav çekerdim hemde full nizami. Gerçekten de vücudum üçgen oldu, ve müthiş güç sağladı. Lisede lakabımı Rambo yapmışlardı. Sadece güven ve azim lazım gerisi geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en öncelikli olan motive.. ve sonrası tabi kullanılan aletlerin hepsi evde olmuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ekipman farkı var. Bunun dışında hiç bir farkı yok. Hatta spora ilk başladığın dönemde pek çok hareketi evde vücut ağırlığı veya ev yapımı ekipmanlarla da yapıp ilk 1-2 aylık hamlığı atabilirsin.

Mesela sırt çantasına su şişeleri, kitap, taş vs. koyup şınav çekerek bench press yapabilir, su bidonları ile kolları çalıştırıp yine çanta ile squat yapılabilir. İlk günlerde bir fark olmasa da ileriki dönemlerde ev ve spor salonu arasındaki farklar cidden artıyor.

0|0
    0|0
  • Alet var imkan var spor salonlarında ve birde verdiğin paranın hakkını alma psikolojisi, ama evde bunların hiç biri yok ve insan sıkılıyo.

0|0
    0|0
  • bir fark yok

0|0
    0|0
  • Salonda daha duzenli olur. evde sadece sporla ilgilenemezsin

0|0
    0|0
  • Spor salonunda daha hızlı sonuç alırsın. Resimdeki benim evde çalışmayla bu haldeyim. Ama ben dumbell+barbell set aldım. Sen de öyle yapmalısın.

0|0
    0|0
  • EVDEDE OLUR AMA SALONDA ÇEŞİT ÇOK SALONDA 3 AYDA FORMA GİRCENE EVDE 2 SENEDE FORMA GİRERSİN FARKI BUDUR

0|0
    0|0
  • Spor salonuna para ödediğin için istemesen bile gidiyorsun ama evde bir kaç gün sonra bırakırsın kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Daha fazla makina var ve egitmenler var

0|0
    0|0
  • Spir salonunda hocalar esliginde düzenli bir sekilde yapiyorsun evde gerekli adet edavatin varsa ve ya şunu yaomasamda olur bunu yaomasamda olur yoruldum bu günlük bu kadar yeter demezsen ayni

0|0
    0|0
  • Evde spor ayak üstü atıştırmaysa spor salonu yemek yemektir biraz saçma oldu ama 😃

0|0
    0|0
  • sporu evde yapmak ile spor salonunda yapmanın arasındaki fark birinin evde diğerinin spor salonunda olmasıdır :DF:df

0|0
    0|0
  • cebinrden para çıkmaz

0|0
    0|0
  • Parayı bastırıp ( aylık 75 liralık olanlardan bahsetmiyorum) adamakıllı bir salona gidersen birebir gün be gün takip edip ilgilenen bir yere gidersen farkeder. Sen amatörsün onlar profesyonel

0|0
    0|0
  • Evde spor yapılmıyor emin olabilirsin , çok denedik evde dumbell setleri duruyor boş boş , en güzeli salona gitmek motivasyon artıyor istek azim herşey işte :)

0|0
    0|0
  • genç zaten zayıfsın; akşamları yürüyüşe çık veya bir basket topu al atış çalış

0|0
    0|0
  • Sporu Salonda Yapmanın En Büyük 2avantajı
    Para Verdiğin İçin Kendini Zorunda Hisedip Düzenli Gitmen
    Yanlışlarını Sorabilleceğin Bir Hoca Olması

0|0
    0|0
  • spor salonunda sistematik oluyor bir nevi seni kontrol eden birileri oluyor

0|0
    0|0
  • Şahsen ben evde çalışarak 3-4 ayda spor salonlarında çalışanlardan daha fazla vücut yaptım :) Önemli olan azim, içinde olucak...

0|0
    0|0
  • dısıplınlı olursun ve daha fazla alet var hoca var hareketlerı dogru yaptırır

0|0
    0|0
  • Motivasyon ve ekipman farkı

0|0
    0|0
  • evde yapılmıyo salonda hem motivasyon yüksek oluyo

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitmezsen spor yapmazsın

0|0
    0|0
  • Spor solonunda yapman daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • Hiç fark yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Spor salonunda spor aletleri vs vardır ama spor yapmak için illa ayda 150 lira vermek zorunda değilsin. Evde pilates, yoga veya vücut geliştirme hareketlerini kendin de uygularsın.

0|0
    0|0
  • Aletleri alirsan evde de yaparsin. Ama spor salonunda bikac sisko görüyosun mesela kendini o sekilde motive ediyosun. Erkekler bayanlari görüyor öyle motive oluyor :D

0|0
    0|0
  • Ev tipi kondisyon aletlerini alırsan güzel bir spor yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • fark yok bence

0|0
    0|0
  • Spor salonunda daha fazla secenek var

0|0
    0|0
  • spor salonunda yap evdekinin pek verimli olacağını düşünmüyorum ben 2 yıl gittim

0|0
    0|0
  • Spor salonunda aklına gelemeyecek kadar her kas grupları için aletler bulunmakta ama evde öyle değil spor salonunda daha azimli oluyorsun evde yoruldugun an bırakıyorsun aman sonra devam ederim diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...