Hasret bitiyor Beşiktaş taraftarı! Stadımızın açılmasına az kaldı kimler açılış maçına gitmeyi düşünüyor?

19.03.2016 gibi bir tarih konuşuluyor ama o tarih olmasa bile az kaldı. O stadın ilk açılışında olacak olan 41903 şanslı insandan biri olmayı kimler düşünüyor ve istiyor?

0|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

• bir fenerizm olarak sizi kutluyorum bol bol orada yenicez inşallah asdf.

0|0
    0|0
    • Yendiğimiz yenildiğimizde olacaktır elbet ama şu aralar siz bizi boşverin anadolu takımlarını yenin de ona sevinin :)

• Sizi de gördük aman aman... 😳✌😂

En İyi Erkek Görüşü

• Şu videoyuyu sabahtan beri en az 20 kez izledim sanırım. Tüylerim diken diken oldu. Gerçekten iyiki Beşiktaşlıyız be abi. Stad açılsın her maç oradayım zaten.

"O yıllar buradan geçen minibüsler "hastahanede inecek var mı" derdi, eee hastasıydık..."

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• @Kurabiye davet ederse gelirim😊

0|2
    0|0
  • Nisanda hasret sona erecek ve şampiyonluk kupası o statta kaldırılacak

0|1
    0|0
  • Açılış tarihi sanırım 30 Nisan olacak gültekin abide bir yazısında böyle belirtti

Bu arada açılış maçı için organizasyon var (Dewe) Erol abi üstleniyor her zamanki gibi

İtalyan pankart olacak tribünlerde Beyaz kumaş siyah sopa ve sprey lazım ne kadar malzeme o kadar bayrak demek.

etkinlik adresi ; https://www.facebook.com/events/850180251710539/

0|1
    0|0
  • orada olacağım

0|1
    0|0
  • Gitmeyi isterdim

0|0
    0|0
  • Kombinem var inşallah gidicem 😂

0|1
    0|0
  • Bildim bileli bir çatıdır gidiyor, ama gidemicem galiba yine ertelenir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...