Sıkılaşmak için aletler?

Vaktim olmadığı için spor salonuna gidemiyorum ve bende evde spor yapmaya karar verdim. Sıkılaşmak için özellikle bacaklarımın sıkılaşması ve incelmesi için alabileceğim hangi spor aleti var ve ekstradan sıkılaşmak için neler yapmam lazım. Bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şeye ihtiyacın yok biz 15 ay askerlik yaptık pilates topumuz mu vardı ya da yay takımımız mi? Oncelikle açma germe hareketi yap devamında üçer set eğilip kalkma, parmak ucunda yükselme, alt üst ve yan karın egzersizi yap internette videosu var oradan bak nasıl yapıldığına doğru yap ama. Tüm bunlar 45 dakika ni alır her hareketten sonra 3 dakika ara ver diğerine geç set araları ise 30 saniye olsun. Sabırlı olmayı da unutma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• plates topu tavsiye ederim birde bacaklar için bisiklet şart eve birtane ucuz bisiklet al hergün çevir hem yag yakar hemde bacakların manken bacağı gibi olur

1|0
    0|0
    • Bisiklet kalınlaştırmazmı?

• Teşekkür ederim:)

• rica ederim taş devri diyetinide öneririm kg vermek için yolun sonuda hemde çok sağlıklı

• Bence spor salonuna git

1|0
    0|0
  • Çok emek ister bu iş ama yay takımı küçük dambell setleri olabilir pilates topu gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle hastanedelerde bunun için biley oluyordu arkadaşım yaptırmıştı hatta ama ona da baya su içmen ve günlük yapman gerekenler oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...