İlk görüşte aşka inanır mısınız, yoksa olaya genel mi bakarsınız?

İlk görüşte aşka inanır mısınız, yoksa olaya genel mi bakarsınız?

Çoğu insan görünüşe göre hoşlanıp abayı yakar, gündeme getirmek istedim :)

• Inanırım
    56% (38)57% (20)56% (58)Oy Ver
  • Inanmam
    44% (30)43% (15)44% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
12 ye 12 gidiyor tam bir denge var cevaplar ikileme düştü site :))
17 ye 17 :)
23 e 22 gidiyor tam bir ortadan bölünme sonucu çıkıyor...
24 24 gidiyor yine kafa kafaya deliricem 24 kurban var aramızda demek bu :))

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar hakkındaki kararımızı genel hatlarıyla bilinçaltında ilk birkaç saniye içinde veririz. Bu bilimsel bir gerçektir. Fakat bilinçaltındaki duygu ve düşüncelerimizin çoğunun hemen farkına varamayız. İnsanlara karşı zamanla geliştirdiğimiz duygular ve düşünceler, zaten bilinçaltındaki verilerle şekillenirler. Lafı şuraya getireceğim; birini tanıdıktan üç hafta ya da üç ay sonra hoşlandığınızı, hatta âşık olduğunuzu düşünmeye başladınız diyelim... Şunu bilin ki, bilinçaltınız çoktan kararını vermişti ve ona çoktan âşık olmuştu, siz sadece bunun geç farkına vardınız, bu duygularınız bilinç düzeyine geç yükseldi... Bu gecikmenin sebebi de bilinçaltımızı sürekli baskılamamız, düşüncelerimizi duygularımızı çoğu zaman görmezden/duymazdan gelmemiz, onlardan kaçmamız, üzerini kapatmamız. İlk gördüğünüzde çok uyuz olduğunuz ya da önemsemediğiniz bir tipten sonradan hoşlandığınızı fark ettiğiniz oldu mu hiç, işte cevabı budur. Aşk sonradan fark edilse de, her halükarda ilk bakışta başlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• inanmıyorum.. sadece filmlerde tanık oluyorum :)

0|2
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|2
  • İnanmam,inanmıyorum biri bana gelip ilk görüşte sana aşık oldum derse o kişiye de inanmam.İlk görüşte begenme vardır fiziksel özelliklerinden dolayı sadece hemen aşk diye nitelendirmem

0|1
    0|0
  • inanmam.ilk görüşte anca beğenme hoşlanma olur o kadar.kıpkırmızı bir elma görürsünüz çok beğenirsiniz bu benim olmalı kimse almadan dersiniz dalından koparırsınız kokusuda çok hoşunuza gitmiştir elma kokussu.ve birde tadına bakmak istersiniz içi kurtluda olabilir tadı çok güzelde olabilir.güzelse işte o elmadan vazgeçmek istemezsiniz ve aşk doğar bağlanırsınız.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşka inanırım keşke olmasa ama var işte

0|1
    0|0
  • hangisi kurban?

0|0
    0|0
  • İnanmam. İlk görüşte şiddetli bir beğenme vardır ama aşk olamaz..

0|1
    0|0
  • inanıyorum

ama çok büyük bir aşk olacagına inanmıyorum sadece bir çekim olur.ilk görüşte aşk uzun süreli olmaz bence...

0|0
    0|0
  • ben hic yasamadim ama cok duydum cok kez filmlere siirlere konu olmus dogrudur herhalde vardir aga .D

0|0
    0|0
  • aşk değil bence ama ilk görüşte bir çekim vardır. tipini beğendiğinde bir çekim yaşarsın. eğer sonradan huylarıda güzel çıkarsa aşık olursun. sonrada ben ona ilk görüşte aşık olmuştum dersin.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşka inanıyorum ama devamı sonra tanışınca meydana çıkar.ya tamam ya devam diye!

0|0
    0|0
  • bana göre aşk ilk görüşte olandır

zamanla olan ise hoşlantı, beğenidir.

0|1
    1|0
  • evet neden olmasın

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşk değilde hoşlanma olur tanıdıkça aşık olursun ;)

0|1
    0|0
  • kesinlikle inanırım...

0|0
    0|0
  • inanirim ask-askdir sonucda oluyor boyle cox vaxt malasef urek soze baxmir fermen dinlemir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen inanılır aslında

0|0
    0|0
  • inanmıyorum. olaya genel bakıyorum evet. her kıza bakıyorum hepsine aşığım. haha :)

0|1
    0|0
  • son inanırım oyum ile eşitlik bizden yana bozuldu :) son zamanların en çekişmeli anketi için arkadaşı kutluyorum.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte çok etkilendiğim olmuştur ama bir daha göremediğim için unutmuşumdur.sürekli görseydim içlerinden birine olurdum heralde. ilk görüşte etkilenmediğim birine de hayatımda aşık olmadım.demek ki neymiş: önce gördüğün kişi seni çok etkileyecek, o kişiyi arasıra veya sık sık görme şansın olacak. bu şartlar oluşmadan aşık olamazsın.kendi başımdan geçenleri anlatıyorum tabi. genelleme yapmıyorum..

0|0
    0|0
  • ilk görüşte tam tersi olaylar oluyorsa ilk görüşte aşk neden olmasın

0|0
    0|0
  • aşkın insanı nasıl ne şekilde yakalayacağı belli olmaz ki bazen ilk görüşte bazen ise yıllardır tanıdığınız birinin bir gülüşünde

0|0
    0|0
  • İlk görüşte birini beğenirsin; aşk için daha fazlasına ihtiyaç var bence.

0|0
    0|0
  • Inanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...