İtiraf ediyorum ...? İtiraflarınız neler?

evet arkadaşlar içinizde kalıp da kimseye söyleyemediğiniz itirafınız varsa burada içimizi dökelim normal söylemek istemeyenler gizli kullanıcı olarak da söyleyebilir. İsteyenler günah çıkartabilir. :)

İtiraf ediyorum anne geçen gün ki mis gibi kızarmış tavuk butlarını kedi değil ben yedim ohhh beee

Güncellemeler:
çoğu üyelerin özelliklede kızların soruyu farklı yöne çektiğini görüyorum arkadaşlar hayatınızda olan yada yaptığınız birşeyi itiraf etmek çokmu zor anlamıyorum cesaretli davranıp gerçek itirafta bulunan arkadaşlarada buradan teşekkür ederim.

0|0
18|24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• itiraf ediyorumm burdan bi üyeye çok kanım kaynıyo :))

0|1
    0|0
  • itiraf ediyorum; ablamı sahip olduu yuwa we kocasından ötürü kıskandığım zamanlar oluyor... sanki ben onun sahip olduklarına asla olamayacağım :(

0|1
    1|1
    • Karamsar olma , unutma mutlu olmak önemlidir .

• Herkes gerçek niyetini bilemiyor ondan eksilemişlerdir . Mutlu olmaya devam .

• yesss :) canı kardeş gibi mi durdum:) onlar benım canlarım :D

• itiraf ediyorum aşağı komşunun arabasının lambasını ben kırdım ama yanlışlıkla vallahi araba tekerleğini alıp yokuştan aşşağı bırakıyodum yani oyun oynuyodum tekerleği elimden kaydı tabi domuşçunun biri gelip adımı istedi bende korkudan ayşe canpolat dedim ay ay ne korkunç gündü korkudan ölecektim azdaha.

gidip itiraf bile etmedim çünkü araba maf olmuştuuu .(.)

0|0
    0|0
  • bütün gün annem odamda temızlık yaptığımı zannedıyor aslında :d pc başında oyun peşindeyımm :d allahtan kontrole gelmedı..:

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum bazen fazla huysuz olup bunu asla kabul etmiyorum

0|0
    1|0
  • İtiraf ediyorum:annemin masanın üstündeki dantelli örtüsüne sulu boyayı ben döktüm kardeşim dökmedi.

0|0
    0|0
  • Sevgililerimin değil ama kocamın bana deliler gibi aşık olmasını istiyorum.

Ama sevgililerim takılabilir böyle free.

0|0
    0|3
  • itiraf ediyorum kendim edip kendim buluyorum aslında onlar masum...

0|1
    1|0
  • ıtıraf edıyorum sınıfta gıcık kaptıgım kızın fotokopılerını alan kısı benım napım o fotokopıler bana lazımdı:)

0|0
    2|2
  • itiraf edyorum iki kişiyi grupdan atmaya calışyrum :D ve birini pişman ettırmeye :D

0|0
    2|1
  • itiraf

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum medya playerdeki bilinmeyen artist benimmm :DDDD

0|1
    4|5
  • itiraf ediyorum o beni prenses peri sanıyo :)

0|0
    3|3
    • peki sen kendini ne saniyon

• 3 eksi göünce dayanamam :D

• ahaha cob sen de mi yaaa :D

• eski sevgilimin şimdilerde sanal aşkıyım...:))

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum günlerdir gurur yapıyorum ve üzülmüyor gibi davranıyorum aslında ölüyorummm ben seni herşeyden çok seviyorum:(((

0|0
    0|1
  • İtiraf ediyorum çok pişmanım gereksiz insanları sevdigim ve güvendigim için :(

1|0
    0|1
    • nedennn eksilendim ki

• İtiraf ediyorum şu an annem ders çalıştığımı zannederken ben KS'da soru cevaplıyorum.

1|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 24

• İtiraf ediyorum : İtiraf denildiğinde neden hep kötü şeylerin itiraf edilmesi gerektiğini düşünür insanlar bunu merak ediyorum .

1|1
    1|0
    • Güzeldi neden acaba?

• Sırların ve saklanması gereken şeylerin sadece kötü , utanılacak ve ayıplanacak şeylerin olduğunu öğretmişler herkese .

• Anne o vazoyu ben kırdım, koskoca adam evde top mu oynar diye kızacaksın diye suçu ufak kuzenime attım, gerçi kızmadı kimse ona vicdanım rahat, ama onun yaşındayken çok dayak yemiştim vicdansızlar!:D

0|0
    1|0
  • az önce masturbasyon yaptim. bu arada evde degilim.

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum günde 4 saat uyuyorum

0|0
    0|0
  • şiddet yanlısıyım, sorunları çözdüğünü düşünüyorum

0|1
    2|1
    • Zihniyetini değiş... bigün birinin elinde kalırsın bu kafa yapısıyla

• kafa yapın yüzünden ağız burun girerler diyorsun yani. beni dövecek kişi neyi neyle çözmeye çalışacak peki :D

ayrıca sürekli değil bazı durumlarda böyleyim ben sayın egeli hanım

• İtiraf ediyorum. 18-18 Yaşlarındayken komşu kızının kölesi olmuştum. Oda benim yaşlarımdaydı. Belki o zamanlar o bunu basit bir oyun olarak görsede şimdi düşünüyorumda burda yok kendisi o günleri özlüyorum.

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum .. bir ayak fetisistiyim. ve foot job yaptırmaya bayılıyorumm...

0|0
    0|0
  • bu siteden birine duygusal birşey hissedeceğimi düşünmezdim :P

0|0
    0|0
  • herkes güzeldir.

0|0
    0|0
  • konsepte aykırı

itiraf edecek olsam

itiraf.com sitesine giderim

0|1
    1|2
  • itiraf ediyorum uzun süredir kimseye aşık olmadım,olamadım..

0|0
    1|1
  • İtiraf ediyorum ben isa'yım.

0|0
    0|1
  • önceleri kısa saçlı kızlardan hoşlanırdım, şimdi ise çekici gelmiyor

0|0
    1|0
  • İtiraf ediyorum; bugün itibariyle vizelerim bitti:))

0|0
    1|0
  • grub içinde benden başkası ilgi odağı olunca gıcık oluyorm.

0|0
    1|2
  • hayatın anlamını buldum.

0|0
    1|2
  • itiraf ediyorum, herkese aksini söylesem de böcekleri öldürürken tarifi imkansız bi zevk duyuyorum.

0|0
    1|2
  • itiraf ediyorum ben aslında 1600 yaşındayim :)

0|0
    2|4
  • Itiraf ediyorum 28 yaşında adamım burada olmaktan utanıyorum :D

0|0
    0|0
  • İTİRAF EDİYORUM LİSEDEKİ MATEMATİK HOCAM MOTORDU... lise sonda özel ders aldığım matematik hocamın evinde bacaklarına bakıp mastürbasyo yaparken yakalanmıştım. gerisini siz düşünün artık rezil olduğumu sanırken hocam bunun çok normal bir şey olduğunu çekinmemem gerektiğini bunun bir ihtiyaç olduğunu söyleyip benle birlikte olmustu... ama işin ilginci aynı hocadan ders alan kuzeniminde başına aynı şeyin gelmesiydi..

0|2
    0|0
  • itiraf ediyorum evliyim :)

0|0
    0|1
    • e neden gizlisin be arkadaş =)

• demek ki aslında itiraf etmiyorum ondan :)

• itiraf ediyorum seni çok seviyor olsam da senin bu umursamaz tavırlarından ve yalanlarından dolayıı senle uzun süre konuşmaayacağım

0|0
    0|0
  • itiraf mı istiyorsunuz alın size itiraf daha geçen çarsamba yeşil kod adlı ahmet yıldırımı gördüm yaşıyo ve hala sahada!

0|0
    1|2
  • dün birinin bakılmaması gereken bi yerlerine baktım

0|1
    1|0
Yükleniyor...