SOW vs burak yilmaz secin birini?

hangisi daha iyi, fanatiklik yapmadan objektif oy verin

• MOUSSA SOW
    36% (4)48% (10)44% (14)Oy Ver
  • Burak yilmaz
    64% (7)52% (11)56% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
tamam burak iyi oyuncuda bana gore siralama:

sow>drogba>niang>burak, 2 yil once drogba>niang>sow>burak

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• valla burak yılmaz son 2 senedir çok formada hakkını vermek gerek bazı kızlar hatta fanatikler burak yılmaz der ama bana göre sow burak yılmaz kendini hep yere attığı için çok sevilmiyordur bide çirkef olduğu için ama kimse futboluna bişey diyemez kendini bilerek yere atması dışında sow ise çok karakterli futbolcu alex gibi rakip takımın taraftarlarına emre gibi el kol hareketi yapmıyor düzgün karakterli anlacağın ben sow derim fenerli futbolculardan beşiktaş ta olmasını istediğim ender futbolculardan

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Moussa sow bayılıyorum o adama :)

1|5
    3|1
  • sen taraflı davranıp musa sov u büyük yazmışsın ama ben bir beşiktaşlı olarak tarafsız davranıp cevap vericem bende sow diyorum:)

1|5
    3|2
  • Moussa SOW <3

1|5
    2|0
  • Sow da çok kaliteli adam hakkını yemek lazımm.. Ama Burak Yılmaz diyorum..

2|3
    3|2
  • Sow tabiiki.

0|5
    3|1
  • Objektif olarak Burak Yılmaz. Görünen köy kılavuz istemez.

0|0
    2|5
  • Sow da güzel ama Burak dedim

1|1
    2|3
  • sow bu ligin en iyi santroforu diiiil

2|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 19

• sow bu ligin en iyi santroforu

4|4
    1|1
  • Sow daha kaliteli bir futbolcu

1|4
    3|2
  • bir beşiktaşlı olarak sow kesinlikle çünkü burak yılmazın karakterine bin basar efendi düzgün adam bu galatasaraylılar burak yılmazı dünyanın bütün futbolcularıyla kıyaslaması çok komik ronaldoyla messiye falcaoyla neymarla şimdide sow bide burak yılmazı göklere çıkarıyorlar burak yılmaz c.ronaldodan iyi bile diyorlar çok fanatikçe :) ayrıca holosko ve almeida da çok iyi futbolcular

0|3
    2|2
  • Sow dedim..

1|4
    3|1
  • sow adamdır

1|4
    1|2
  • Türkiyenin en iyi santraforu Drogba´dır ondan sonra Burak Yılmaz

1|0
    2|5
  • tabiki sow burak yılmaz kim ki o bir çakma ronaldo :)

2|4
    1|0
  • Sen çok bir tarafsız şekilde yazmışsın ama sayılar herşeyi ortaya koyuyor bir BEŞİKTAŞLI olarak BURAK YILMAZ diyorum sowda iyi ama BURAK daha etkili

2|2
    1|2
    • valla hiç bir beşiktaşlı burak yılmaz demez isterse yılda 100 gol atsın yinede demez çünkü beşiktaşlıyım diyor gidiyor beşiktaşın 3 puanını gasp ediyor bunu hiç bir zaman unutmayacaz hep hatırlayacaz hatırlatacaz

• şerefsiz o ortada objektif davranın dedi soran

• burda kimse objektif davranmadı galatasaraylılar burak yılmaz fenerlilerde sow dedi bende beşiktaşlıyım sow diyorum

• İkiside sıradan gerçek golcü sana söylim, Forlan, suarez, bir de cordoza , messi ronaldo bilinen forvetler onları saymama gerek yok . Türkiye liginde gol kralı olmuşsun ya da romanya liginde farketmiyor

0|0
    1|1
    • cavani falcao Turkiyede oynasa cavani vs falcao yapardim ama istemekle olmuyor

• yanlış yazmısım forlan degil falcao yazacaktım cavani sadece iyi pasları değerlendiren bir forvet yaratıcılık sıfır

• Burak Yılmaz.. Tamam Sow'un hakkını yemeyelim çok iyi bir futbolcu ve çok fazla jeneriklik golü var. Ancak Burak'da Şampiyonlar liginin ve Süper ligin gol kralı bu kadar golü balına atmış olamaz heralde. O yüzden Burak Yılmaz.

0|0
    1|0
  • Musa daha iyi insan burak daha iyi golcü

1|1
    1|1
  • burak ligde avrupada gol kralı

sowda iyi futbolcuda şuan en iyisi burak

2|1
    1|3
  • Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz`ı küçük yazdığın için 1 yıldız.

1|0
    2|3
  • burak yılmaz

1|1
    1|2
  • tabiki yerli mall !

Burak Yilmaz

0|0
    3|3
  • Sow tabiiki.

0|0
    0|0
  • sow'a burak kadar pas atılsaydı şu an 25 i bulmuştu ligde :) adam kendisi giriyor pozisyonlara. burak gibi kaleciyle karşı karşıya kalmıyor her maç.

1|3
    2|1
  • yere kendini atmayanı seçerim

0|4
    3|2
Yükleniyor...