Kapat

Fitnness yapan kimler? Sorusu olan sorabilir? antreman beslenme vs?

Fitnness yapan kimler? Sorusu olan sorabilir? antreman beslenme vs?

Güncellemeler:
Fitnness time

1|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapıyorum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak bilader sana kısadan hızla gelişmeyi söyliyeyim şınav çek özellikle çükü şınav çekmek aynı anda hem üst vücudunu hem karın ve bel hemde bacaklarını çalıştırır okey? Çalışırken bir kolun da ağrı olursa eğer ya da sancı felan çalışmayı kesip egzersizleri ihmal etme çünkü tek bir kolunu bile çalıştırsan diğeride geliştirme gösterir birazda olsa kısaca bir kayıp yaşamazsın. Fitness felan deyince direk akla işte karın kası baklava felan geliyor tabii ki. Ama genelde gözden kaçırdıkları birşey vardır antrenmandan sonra basit karbonhidrat yani şeker ve onun gibi şeylerin alımı. Bunun sebebi şeker kaslara proteinin taşınmasına yardım eder. Ama eğer kilo verip yağ yakma amacın varsa çok fazla her defasında uygulamamalısın. Sırt çalışırkende kardeşim yani lat pulldowns yaparken baş parmağını tuttuğun şeyin etrafında dolandırmaman lazım çünkü senin amaç sırt çalıştırmak kol değil. Beslenme kısaca şöyle diyeyim protein ağırlıklı ve çok şekerli asitli yağlı şeylerden kaçınarak.
    - Cevap işine yaradıysa En iyi görüş verirsen memnun olurum teşekkürler :) .

0|0
    0|0
    • Ben zaten okulunu okuyorum da yanlış bildiklerini vvar sorumdada ben bilgilendiricem deedim

• şimdi başlıcam desem bir gazla, 3-4 ayda ne kadar etki eder?

0|0
    0|0
    • İyi beslenirsen antrenmanları disiplinli yaparsan hafif belli olur AA bu fitnness yapıyor derler

• fitness yapa yapa hayattan soğudum

0|0
    0|0
  • ölümüne kick boks :D

0|0
    0|0
    • Oda güzel:) sizde çalışıyorsunuz ama ağırlık güç antremani

• hacim bizim sporda dez avantaj. kas esnekliği ve ağırlığı var bildiğiniz gibi. bunlar bizim için en önemli kriter. birde hacimle beraber gelen yavaşlama var ondan hiç bahsetmiyorum :)

• Anlaidm ama abartılı olmadığı suruce agirlastirmaz

• Seni ALLAH karşıma çıkardı boy uzatma egzersizeri var mı çok önemlide :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...