Sporcu gıdaları satılan yerler ??

Arkadaşlar sporcu gıdası satan yer arıyorum İstanbul kadıköyde bir yer varmış arkadaş söyledi bana hem ordan hesaplı fiyatlarada alınıyormuş acaba bu yeri bilen varsa ya da kadıköyde böyle yerler varsa bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aldığın ürünün fiyatına hiç birzaman bakma sahte olup olmadığına bak bu ülke sahte supplement cennetidir.

0|0
    0|0
    • Peki nasıl anlarım sahte olduğunu ?

• Suan bende hardline whey 3matrıx var

• Hardlıne kullandığına göre protein tozlarını araştırmamışsın ona vericeğin paraya mesir macunu alaydın keşke ciddi diyorum bunu..

Kızlar Ne Diyor 2

• xSpor diye bı yer var

0|0
    0|0
  • supplementler. com. tartışmasız tek adres. hediyeleri süper. her şey den önce profesyonel. dergi çıkarmışlardı muscle&fitness dergisi. siparişlerin yanında ücretsiz hediye veriyorlar seçiyorsun. süperler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• orayı bilmiyorumda başka bir fikir olarak internetten alabilirsin güvenilir ve çok çeşitli gıdaların olduğu siteler mevcut bu ihtimalı gözden geçirmediysen bir bak derim

0|0
    0|0
  • Beylikdüzü / Büyükçekmece , Multipower ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı veya Toriumun içinde mağaza var ek olarak bodybakkal diye bir yerimiz var seçenek çok fakat salonlarda alma derim 20-30lira fazla ödemek zorunda kalırsın.

0|0
    0|0
  • GNC. Shaker için internet sitelerinden de alabilirsin.

0|0
    0|0
  • sevgili arkadaşım,bir çok gıda satan yer var. benim tavsiyem spor salonundaki hocana sor.kendin çalışıyorsan ufak bir araştırma yapıp doğal ürünler satan yerler var ordan alabilirsin.hepsi işine yarar.en kötü git ezcaneden bulk al 4 poşet iç 4 ayda kaya gibi olursun .bakanlık tarafından ezcanede satılan bir kaç gıdadan birisidir.

0|0
    0|0
    • yok ben zaten karbonhidrat aldm kullandm protein tozuşu ankullnıyorm zaten ama ben shaker alcam oyuzden sordum...

Yükleniyor...