Spordan Anlayanlar.. Squat?

Ben şimdi zayıf bir bayanım. Göğüslerim vücuduma oranla estetik gibi duruyo maşallah diyim nazarlar değmesin ama sıkıntım popomda. Daha büyük ve güzel olmasını istiyorum. Göğüslerime oranla minik duruyo. squat ile popomu büyütmem mümkün müdür? Korkum ya daha çok küçük olursa bana sanki squat daha da küçültüröüş gibi geliyo nedense. Bilenlerin fikrini alabilir miyim?
Not olarak: Nette bulduğum eğzersizlerle başlıycam. Sonra belki bir spor salonuna da yazılabilirim fırsatım olursa.

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küçülme olmaz şeki verir dikleştirir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• squat hareketi bacakları çalıştırır ve kuvvetlendırır ayrıca kalcayı ovalleştirir.

0|0
    0|0
  • yanimda olma firsatin olsa sana squatdan da guzel oneride bulana bilir belkide zaman harcayip birlikte spor bile yapardik gitmebe gerek bile kalmazdi

0|0
    0|0
  • Squat ile popo büyür ama baya bir zaman alır. büyümesini beklemek yerıne normal devam et antremanlara sıkılaşır hem dikleşir. buda kücük olmasına ragmen göze hitap eden güzel bir görüntü verir.

0|0
    0|0
  • Ölçülerini biliyomusun öncelikle?

0|0
    0|0
  • Ağırlık kullanarak squat ve dimbell lunges yap çok çok faydasını gorursun

0|0
    0|0
  • Bütün kızların dilinde squat squat. Hiç biriniz bilmiyor ki squat basenleri şişirir

0|0
    0|0
    • işte bende basen sıfır biraz olsa fena olmaz bence

• ne yapmam lazım peki

• Onun 5-6 hareketi var. Düzenli olarak yapmalısın onları

• Küçük popo iyidir

0|0
    0|0
  • Squad asla küçültmez büyütür. Biraz agar kilolar çalışman ve kendini baya yorman gerek büyütmen için

0|0
    0|0
    • başladım ara verdim bu küçültür mü? ya da ben çok yemek yiyemiyom kilom da az. böyle yorulunca falan zayıflayıp popomu daa küçültür mü acaba?

• Spor iyi beslenmek ister ve yağsız proteinlo beslenmek. Devam etmen lazım farklı hareketlerde var isine yaricak

Kızlar Ne Diyor 4

• Squat küçültmüyor, şekil verip dikleşmesine yardımcı oluyor. İyi olur, çekinmeyin yapın.

0|0
    0|0
    • başladım ara verdim bu küçültür mü? ya da ben çok yemek yiyemiyom kilom da az. böyle yorulunca falan zayıflayıp popomu daa küçültür mü acaba?

• Yok yok poponun küçülmesine imkân yok ciddi anlamda kilo vermediğiniz sürece. Eğer ciddi bir egzersiz yapacaksanız, çok yemeyin zaten ama sağlıklı ve düzenli beslenin.

• Squat ağırlıksız bcaa'sız protein tozsuz o totoyu büyütmez asla.

0|0
    0|0
    • beklediğim cevap buydu galiba. bir spor salonuna yazılsam iyi olur di mi

• Kesilikle kaliteli hoca seni yönlendirir aksatma.

• nasıl calıstıgına baglı bu durum agırlık calısarak zorlayarak calısırsan büyür

0|0
    0|0
  • kas yapar yani büyüme sağlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...