Spor eğitmeni veya hocası olan var mı?

Arkadaşlar bu işten anlayan var mı bu alet işe yarıyor mu kilo vermek için http://www.funnyjumpsstore.com/siparis/?ref=3

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sıçramak iyi bir egzersizdir ama öyle çok uzun süre sıçranmaz. Bu tip aletler ekstra bişey sağlamaz ama egzersizi eğlenceli yapıp teşvik eder. Sıçramalarda en tehlikelisi diz sakatlıkları, dizlerine sürekli baskı uygulayacaksın, ciddi araştırma sonuçları olmadan özellikle uzun süre kullanmamak lazım böyle şeyleri
    Alternatif olarak evde bir trambolin çok daha pratik olur

0|0
    0|0
    • Trambolin kilo için işe yarar mı sizce. Açıkçası ben böyle detaylı düşünmedim bacaklar falan diye sakatlanmak en kötü şey

• Asıl mesleğim değil ama halen aktif sporcuyum, antrenörlük, hakemlik yaptım. Yine de uzmanım demem, çünkü spor hekimliği, antreman teknikleri sürekli gelişiyor, ben artık çok aktif sporun içinde değilim ama temel şeyler değişmiyor zaten :)
      Teşekkürler bu arada :)

• Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 6

• its not what you eat or train or whatever that causes weightloss its what you dont stick in your mouth that causes weight loss

0|0
    0|0
  • Bundaki amaç hem eğlence hem spordur. Ama eğer amacın hızlı kilo vermekse buna bu kadar para vermene gerek yok dışarda temiz havada koşu yaparakta kilo verebilirsin :)

0|0
    0|0
    • Hızlı değil de kalıcı olsun amaç birde gerçekten işe yarıyor mu merakım o ondan eğlenceli de olur

• İşte bana eğlence değil kilo verme lazım

• o zaman en iyisi koşacaksın

• En iyisi bisiklettir

0|0
    0|0
  • Yükseğe zıplamak hızlı koşmak için falan kullanıyorlar yani eğlence için kilo vermeyle alakası yok

0|0
    0|0
  • ya evde yapacagın hareketler yeter

0|0
    0|0
  • Benim fitnness tranirim sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kilo vermek için etkili değil, maddiyatına yazık olur alma

0|0
    0|0