Sizce aldatılıyor muyum?

selam herkeze

sevgilimin bana yalan attığını ihanet ettiğinden şüphe ediyorum. ilk önce beni whatsaap dan engellemiş. Kendisine oradan ulaşmama mı sağlamış. Daha sonra buluşma tekliflerimi yakın akrabasının hasta olduğunu hastaneye kaldırıldığını bahane ederek hep erteledi . ziyaretine geliyorum deyince ısrarla gelme gerek yok diye üsteledi şüphelendim. Beni whatsapdan engelledi ama ben normal telefondan mesaj atıyorum doğru düzgün cevap vermiyor hep işlerim yoğun diye yazamıyor hep bir bahanesi var sizce aldatılıyor muyum napmam gerek , üstüne üstüne gidip yalanını ortaya cıkarmak ıcın gideyim mi ? sizce ilgilendiği başka birisi mi vardır hayatında ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Tırnak içinde 'Sevgilin' whatsappta engellemiş seni, daha neyin derdindesin anlamadım ki :)

0|0
    0|0
    • sen aşık olmadın sanırım hiç

• Gururumda sevgim kadar diyenlerdenim. Ki olmasam bile anlattıklarının bir oluru yok. O davranısları sergileyen bir insanı 'sevgili' olarak nitelendirmak pekte mantıklı gelmiyo bana (:

Kızlar Ne Diyor 7

• kendini geri çek arayıp sorma bir süre... tepkisini bekle ya biri var ya da ayrılmak istiyor olabilir... ama bunu anlamak için sabretmen gerekli... belkide gerçekten biraz sakinliğe ihtiyacı vardır bekle ve gör...

0|0
    0|0
  • Senden SIKILMIS olabilir. Bir süre ona yazma ve arayip sorma. Sana geri gelirse gelir, gelmezse de inceldigi yerden kopsun.

1|0
    0|0
    • sıkıldıysa söyleyemezmıkı sorunları varsa anlatmak ıstemez mı ?

• Belki söylemeye cesareti olmamistir. Belki de hemen seni gözden cikarmak istememistir. Yedekte tutma gibi bir sey iste. Kötü günlerde lazim oluyor ne de olsa.

• ne enteresan. engellemeler filan oluyo hala sevgili diye bahsediliyor. ne kadar farklı ilişki tipleri oldugunu görüyorum şu sitede.

0|0
    0|0
  • artık sana karsı hıc bıse hıssetmıo kendınden sogutmaya calısıo anlamadın mı hala aldatan ınsan sen anlama dıye daha ılgılı davranır kesınlıkle senden artık sıkılmıstr ıstersn bı sure uzerıne gıtme sonra konusrsnz

0|0
    0|0
  • İlla aldatma diye düşünmen hatalı. Belki sana karşı hissettiklerini sorguluyor ve sana nasıl ifade edeceğini bilmiyor...

Ama senden soğumuş o belli...

0|0
    0|0
    • yanlız kalmak ıstıyorum böyle daha rahat hıssedıyorum kendımı dıyo ama konusmasında soğuk değil gibi aşkımlı falan konusuyor.

• Nasıl söyleyeceğini bilmiyordur, üstüne gitme. Bırak kendi haline bir süre, sen üstüne gittikçe olayı kötü yaparsın.

• Olabilir Şüpheli bir durum

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok fazla uzatma zaten zamanla gelip söyler ayrılalım diye..ama sıkarsan bu sefer ayrılacağıda yoksa tetiklemiş olursun..

0|0
    0|0
    • zaten sımdı onun benle konustugu yok hep ben yazarsam yazıyo napim sence bende mı hıc yazmıyım ?

• yazma bırak ne hali varsa görsün (ama tutamazsın kendini hatunlar böyle baş belası yazıp durursun"bi rahat bırak yaw")

• İlgilendiği başka birisi var senden ayrılmak istiyor ama bunu kendisi yapmak istemiyor. Bilerek size soğuk davranıyor ki siz onu terkedin diye. Başıma geldi ordan biliyorum.

0|0
    0|0
  • beni sevgilim whatsapptan engellesin kusura bakma biraz ağır olacak ağzına sıçarım ve terk ederim. artık diğerleri için sen ne yapman gerektiğini biliyorsun.

0|0
    0|0
    • %100 emin olamadıgım ıcın baskıda yapamıyorum kötü bir durum napcamı bılemıyorum

• o zaman emin olmak için her şeyi yap. hastaneyi ara öyle birinin kalıp kalmadığını sor.

• Aldatıp aldatmadığını bilmek zor ama kesin olan bir şey varsa o da bıkmış senden

0|0
    0|0
Yükleniyor...