Bu nette üzerinde face de iddaa üzerine dolandırıcılara para kaptıran var mı?

arkadaşlar bu paylaşaımlara inanmayın hesaba para yatır kuponu söylicem diyorlar maçları oynamış gibi gösterip genelde 3 maç ilk yarı ikinci yarı oynayıp 300-400-500 basmış gibi gösterip fotoşoplayıp kazanmış gibi gösteriyorlar bunlara itibar etmeyin hepside dolandırıcı piccc... haberiniz olsun

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim çok haklısın benimde bir tanıdıklarımın başına gelmiş bu sorun allaha şükür akıllandım facebook'ta sercan mutlu ' diye bir adam var yıllardır bu işi yapıyor 44 yaşında kendisiyle iletişime geçip belirli bir ücretle grubuna girdik zaten adam gibi adam iddaa ' dan gelirini sağlıyor yanında olan insanlarda faydalanıyor çok memnunum tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • ben ne diyorum sen hala isim verip gelin birde o dolandırsın diyorsun ben kimseye beş para vermem sadece görüyorum bu tür kişileri yaptıkları hile fotoşoplu kuponlar ve hatrı sayılır para çarpıyorlar milletten acıma din iman yok bunlarda uzak durun

• @xArkeolog ben ona sert dille söylemiyorum o kadar 3 kağıtcı varki nette itibar etme diyorum... biri daha dolandırılmasın yazıktır

• Ben sana git buna para yatır demedim birader , aklı başında bir insan olsan gelip burda senin yazına yorum atan insanlara böyle konuşmassın burası sosyal bir ortam dediklerini özenle seçmeni tavsiye ediyorum sana , ben sana sadece eğer oynayacaksan güvenilir bir insana yönlendirme babında söyledim git dolandırıl demedim , eğer biri tarafından dolandırıldıysan ve kuyruk acın bunaysa git adam akıllı kuyruk acını yaşa kimsenin burda kafasını şişirme akıllı insan tavsiyeye ihtiyac duymaz zaten dolandırılmaz.

• Aynen kardo

0|0
    0|0
    • çokk tokatladıkları var bakın özellikle 3 maç ilk yarılı ikinci yarılı oynuyorlar fotoşoplu kuponlar

Yükleniyor...