Supplementler hakkında temel bilgiler istiyorum?

şimdi kanıtlanmış supplementler hangileri acaba bir tanesini biliyorum o da protein tozu, acaba f/p olarak hangisini önerirsiniz? sanırım f/p olan bu forumda en çok kullanılandır hangisi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Multipower hem uygun hem performansı iyi. Ama yok ben para veririm dersen wieder derim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• protein tozu almak parayi cope atmak gibi birseydir proteinle kilon 1:1 ratio olsun yeterli tek biraz ise yariyan supplement Creatine monohydratedir ama geregi yok saglam beslenme hayvan gibi yatmak bebek gibi uymak en iyisidir guc ve kas gelisimi icin

0|0
    0|0
    • O adamlar zaten salonda hemen haşlanmış tavuğu bulamadığı için protein tozu kullanıyorlar hem etkisini sen fark edemezsin aylarca kullanman lazım fark etmen için

• kas çogaltırken yağlarında ericeğini düşünüyorum çok yavaş yavaşda olsa, yağlar sorun değil ya zaten gece yani şimdiki gibi film cips kola falan yapmasam yağ kalmicakta

• bende bu cevabı vermek istedim aslında çok basit, günlük proteini alamadığım için protein tozuna başvuruyorum ben

• Vücudun yağlı ise amino asit al kilo eksiğin varsa protein tozu al uygun protein tozu istiyosan hardline vmax var whey değil ama bitkilerden üretiliyor

0|0
    0|0
    • evet gördüm onu soyadan yapılıyormuş ama soya da kilo aldırır yağlandırır diyorlar

• neden ilk 3 ay?

• Daha yeni başladığın için gerek kas tonu gerek yapılan baskılar yetersiz olduğu için paran boşa gider ve böbreklerine yazık edersin

• 3 sene olacak bady building yapıyorum supplement ya da steroid kullanmadım pişmanda değilim bu malzemeleri kullanmak kasları balon yerine koyup içine hava basmaya benziyo inşallah sende zararları yok diye konuşmaya başlamazsın

0|0
    0|0
    • ben biraz hızlı yapmak istiyorum ne gerekiyorsa yapıcam

• senin içinde bulunduğun düşünceler tamamen acemi düşünceleri bady sporu ne kadar çok ağırlık kaldırırsam ne kadar çok yemek yersem daha iyi olur sporu değil bilgin olsun

• peki doğru olan ney? yani protein tozu kanıtlanmış supplement diye biliyorum, ve çok fazla kişi kullanıyor

• Ben bir ara birkaç ay synte 6 kullanmıştım güzel bir üründür tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • senin vucudunu hiç beğenmedim, gögüslerin yuvarlak olmuş üst gögüs çalışmamışsın heralde

• yok tam tersi bu toz benim işime yaramaz, bende 10kg fazla yağ var, karbonhidratı az proteini en fazla olan toz lazım bana

• synte nin protein oranı biraz düşük yalnız?

• ben optimum kullanıyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...