Hiç ruh çağırdınız mı?

Ruh çağıranınız,merak edeniniz çok vardır eminim. Çağırdıysanız nasıl çağırdınız ve nasıl olaylar oldu paylaşın bizimle :)

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• cocukken arkadaşla böyle bir girişimimiz oldu baya bir korktuk :D ablası bn ve arkadaşm onların evinde otryrdk evde sadece 3 ümüz vardı hepimiz aynı odadayız hiç bir yere ayrılmadık başladık çağıralım mı çağırmayalım mı falan demeye sonra arkadaşın ablası bizden 3 yaş büyük bn biliyrm çağıralım bişey olmaz eğer kötü bişey olursa hemen göndeririz dedi neyse tamam dedik başladı bu fincanla bişeyler yapmaya ondan sonra salondan ve banyodan sesler gelmeye başladı birileri sanki yürüyor içerde yerler parke ve ses geliyodu sonra hepimiz korktuk kaçtık dışarıya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• yallah cinler yallah kış kış kış kış..cıncık cıncık cıncık.. hiç bişey olmadı..salakmısınızla siz dediler..

0|0
    0|0
  • Bir ruh çağırdım evet, bekliyorum bakalım bedeniyle birlikte...asdfghjk

0|0
    0|0
  • 20 yıl önce ben ablam kuzen kalkışmıştık. Perdeleri çekiyorsun, karanlık oluyor, bir bardak mı ne alıp ters çeviriyordun, bir kağıdın iki ucuna evet/hayır mı yazmışlardı ne, ruh geldi mi bardağı evet'e doğru ilerletecekti güya. Gelsin diye de bir sürü laf geveliyorsun. Bir şeycik gelmedi de biz kendi kendimize bağırıp gülüyorduk. Çocuk aklı işte, maksat adrenalindi

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim denemem de,bence hiç deneme,ruh gelmez ama 3 harliler gelir başına da musallat olur kurtul kurtulabilirsen.

0|0
    0|0
  • Geldiler mi gitmiyorlar herşey iyi güzelde bir süre sonra sıkıyor muhabbetleri

0|0
    0|0
  • Çağırmadım ama çağıran kişilere tanık oldum.Gerçekten bir şey geliyor.

1|0
    0|0
  • Çağıranları korkutmuştum.

0|0
    0|0
  • adriana limayı çagırdıkta gelmedi namussuz..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ruh beni çağırdı. Gitmedim...

0|0
    0|0
  • ben çağırdım

şimdi git laa diyorum gitmiyor

1|0
    0|0
  • Gelin simdi cagralim deniyelim gelecek mi;))

1|0
    0|1
  • Hiç denk gelmedi :D

0|0
    0|0
  • Rus çağırmanızı tavsiye ederim

memnun kalacaksınız büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • yokk benim isim olmazz onlar genelde benden uzak dururlarr maglumm okuldaa bile harac kesmis adamizz

0|0
    0|0
    • Öbür tarafta haram ettiklerindede cennette sana seninle işim olmaz diyecek,hayırlısı be gülüm :D:D:

• Çağırmaz olaydım şansıma incici çıktı ne var o.ç dedi.

Entrylerim titredi resmen.

0|0
    0|0
  • Bu soruya yanıt verebiliyormuyuz. Deneme

çagırmadım gerek yok . zaten ben ruh gibiyim

0|0
    0|0
  • sınıftaki kızlar ccin çağırmışlardı ben gittim evet

0|0
    0|0
  • çağırdım )))) gel dedim gelen giden olmadı )

0|0
    0|0
  • ruh geldi o sırada işemeli zıçmalı ayin yapıoduk, konuştuk, seni sordu, senden konuştuk, senin hakkında sorduğu sorulara cevapları aldıktan sonra yüzünde hain bir sırıtış ile gitti !

0|0
    0|0
  • yok cagırmadık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ruh bilmiyorum ama cin cagırınca geliyor...zamanında bizim öğretmenin kızının arkadası çagırmıs arkadaslarıyla felan bu kıza musallat olmus dövüyomus her yerinde morluklar varmıs uykusunda tecevüz ediyrmus hocamız kızı kaç hocaya götürdüler zorla kurtuldu kız dedi ...

0|0
    0|0
  • eyyy ruuuhhh ordaysan sinyal veeerrr:)

dedik valla küçükken oyun gibi ama gelse ödümüz patlıcak bilmiyoruz:))

0|1
    0|0
  • anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

0|1
    0|1
  • cagırdımm ama cagırdıgım gece korkudan uyamadımm ödüm... arıstıı o derece denemeyınn sansıma da ıngılız cıktı yalan soyledıgı mı dusunmeyınn dogruu

0|0
    0|0
  • Bulaşmayın öyle işlere, ruh bedende zaten. Cin gelir musallat olur yeminnen.

0|0
    0|0
  • çağırdık arkadaşla hoş sohbet muhabbet şimdi kanka olduk

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen.))

0|0
    1|0
  • biz eski bir p*rno starını çağıracaktık anlarsınya:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...