Yağ yakımı için takviye almama gerek var mı?

Haftada 2-3 gün fitnessa gidiyorum. 20 dklık kardiyonun ardından ağırlık antremanları yapıyorum. Boyumla kilom orantılı, yağ oranım düşük. Karın kası yapmaya çalışıyorum özellikle. Aslında baya da oldu ama karnım şişti mi bütün görünürlüğü gidiyor. Sizce karın bölgemdeki yağlardan tamamen kurtulabilmem için lcarnitine gibi destekler almama gerek var mı? Karnım şu an bu şekilde;
http://hizliresim.com/nL1rE5

Güncellemeler:
soru güncel

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gerek yok ya onlara daha sıkı kardio daha sıkı karın antrenmanı tamamdır

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• peki yağ oranım % kaç gibi gözüküyor? bir de bu fotoğrafı gün ortasında çektim, su falan içmiştim yani.

• %13 gibi falan ama fotoğraftan tam belli olmaz

En İyi Kız Görüşü

• Kız soru soruyor malca cevaplar veriliyor bu sitede hep geyik cevaplar veriliyor o yüzden insanın sorası gelmiyor neyse

Spora gittiğin için zaten kalori yakıyorsun biraz daha fazla yaparsan daha çabuk yağlar gider takviye olarak bol bol proteinle beslen mesela süt ürünleri yogurt başta olmak üzere limonlu su yap sabahları aç karna daha önce yedikleri azalt kolay kilo verirsin

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim aynen çok alakasız ve boş yorumlar geliyor. teşekkür ederim anlayışla cevap verip, dalgaya almadığın için. :)

• Ne demek canım en iyi görüş için teşekür ederim :)

• rica ederimm 😘😊

Erkekler Ne Diyor 11

• En güzeli bisiklete binmek. Saatte 1.000 kalori yakarsin :)

1|0
    0|0
    • yani 1 saat değil de, ağırlık öncesi 20 dk spinning yaptığım oluyor. 1 saat yaparsam ağırlığa enerji kalmaz :)

• Oda doğru. ...")

• az olsada yarar ama mucize bekleme öyle şeylerden yeşil çayda aynı etkiyi gösterir şekersiz sütsüz kahvede

1|0
    0|0
    • yeşil çayı günde 1-2 kupa içiyorum zaten. en iyisi hiç bulaşmayayım ben ek desteğe..

• evt bulaşma şekeri tuzu iyice azalt suyuda bol iç ki vücut su tutup şişkin gözükmesin

• hayır gerekmez spora aynen devam

1|0
    0|0
    • teşekkürler. aslında baya iyi sonuç da alıyorum ama bazen "hah tamam çok iyi görünüyorlar" derken bazen görünürlükleri çok kayboluyor.. o günlerde genellikle regl öncesi dönemler ve cheat meal yaptığım günler oluyor. onun dışında gelişimimden memnunum ama biraz tez canlıyım işte :/

• görüntü için değil sağlığın için yap. mesela ben altyapımı bildiğim için göbeğimi dert etmiyorum. haa eritcem o ayrı ama takılmıyorum

• https://www.youtube.com/watch?v=6mV-c3u2KAQ şu hatunun videosundakileri her gün yaptım üstelik spor da yapmadım fitnesa falan da gıtmedım sadece diyet ve bu hatunun yaptıklarını yaptım 1 ayda belim 84 ken 76 ya düştü

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, yapıyorum bunları da :)

• Destek alma hafıf kılolar ve egzersızlerle karın calıs derıyı fazla zorlama yavastan sıkılasırsın

1|0
    0|0
  • yoğurt suyu iç. yağ yakma özelliği var

1|0
    0|0
    • genelde yeşil çay dalan içiyorum ama onu da bir deneyeyim bakayım

• yazik sana justin bieber

0|0
    0|0
  • Alma kardiyoya devam ve Yeşilçay kahve tuket yardımcı olur

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• peki yağ oranım % kaç gibi gözüküyor? bir de bu fotoğrafı gün ortasında çektim, su falan içmiştim yani.

• Yüzde 20/civarindadir

• Yağları tavada kızart hiçbişey kalmaz

0|0
    0|0
  • Limonlu şu iç bol bol

0|0
    0|0
  • var ak

0|0
    0|0
    • asıl ben ak, hadi ordan l an

Kızlar Ne Diyor 0