1 yıllık fitness salonuna yazıldım. salona giden arkadaşlar bir yardım edebilir mi?

Salondaki hoca iyi değil. program içinde para istiyor. program için yardım edermisinz.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Veriver

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yüzme falanda içinde kaç para? ben hoca paralı oldugunu yeni duyuyorum ama olabilir burdan değilde bodyforumtr forumundan velizrsln referansımı verip üye olup program yazdırabilirsin, bu arada kaç para merak ettik

0|0
    0|0
    • 1 yıl 700. yarın 1 günlüğüne kampanya var 590 :D

• herşey içinde. playstation bilardo masa tenisi de var ama paralı. diger saydıklarım sınırsız 1 yıl. bayagı büyük bir yer.

• iyi iyi ya güzel ben tek bir hocaya güvenmemde zaten forumdan burdan falan yazdır sonra onaylattır birden fazla kişiye

Kızlar Ne Diyor 3

• Sildir kaydını.

0|0
    0|0
  • Yok artık şikayet et paranı geri al

0|0
    0|0
    • para iadesi yok. fitness haricinde havuz sauna hamam buhar odası vs. dahil.1 yıl sınırsız hepsi ama yüzme hocası ya da fitness hocası paralı işte.

• Nie öyle bişe ilk defa duyuyorum

• Program için para mı istenilirmiş yeni duydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 5x5 jason blaha

0|0
    0|0
  • Hiç para verme boşuna bodyforumtr var ordan program bulabilirsin kendine

0|0
    0|0
  • Youtube Da
    SavaşÇEBEÇİ
    KenzoKARAGÖZ
    Bunlarda İstediğin Herşeyi Bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun ne kadar verdin ve geri alabilir parani

0|0
    0|0
    • para iadesi yok. fitness haricinde havuz sauna hamam buhar odası vs. dahil.1 yıl sınırsız hepsi ama yüzme hocası ya da fitness hocası paralı işte.

• Bir ara gidiyordum evet ve bir daha kesinlik ile arastirmadan kayit olma birde en fazla 3 ay uye ol cogu kisi bir ay bile gitmiyor

• 3 aylık pahalı oluyor. aynen ya. arkadasa uyduk arastırmadan gittik :S

Yükleniyor...