Beyler kasli olunca ne anliyosunuz?

Yani egonuzumu tatmin ediyosunuz kendinizi daha mi guclu hissediyosunuz

0|0
738

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Bu her şeyi anlatıyor sanırım :)
    http://i.hizliresim.com/lvnjqX.jpg

1|1
    0|0
  • sen anlamasin bu islerden git bulasik yika yemek yap cocuk yap daga adam gonder

0|0
    0|0
  • Kızlar seviyo..

0|0
    0|0
  • Evet kanks

0|0
    0|0
  • Ozguvenli hissediyorlar

0|0
    0|0
  • Fit bir gôrünuşün oluyor hosuna gidiyor ayrıca damarlardaki yağlardan ilerde kalp tıkanıklarıbdan korunmuş oluyorsun ve çevik oluyorsun en azından gôbekli sağliksız yasamaktan iyidir bencee

0|0
    0|0
  • Bodyciler bana cok komedi geliyor ya. Ben boks yapiyorum dogal kaslarim oluyor karnimda. mesela biz boksorlerin karin kaslari sekilli olmaz karni dumduz olur. ama dokundugun an kayaya dokunur gibi oluyorsun. yani body tamamen sisirmeye yarar ve %90 ida kari kiz tavlayacagim icin yapiyor.%10 luk kisimdakilere yani spor icin yapiyorum diyenlere lafim yok. acikcasi ben karakterimle etkilemeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • hiç kas amacım olmadı kaslı birine de özenmedim. sağlıklı olalım yeter. fazla kilo olmaması kafi benim için

0|0
    0|0
  • Gerdeğe hazırlanıyom

0|0
    0|0
  • Gobegimi seviyorum 😊😊 zaten gobekli erkek candir can... sunu dusunun eve gelince basini yastiga mi koymak istersin yoksa taşa mı 😊

0|0
    0|0
  • Kizlar güçlü erkeklerden hoşlanır kendini güvende hisseder. Ama abartı olanı demiyorum

0|0
    0|0
  • Kadınlar nasıl popolarının, memelerinin büyük olmasını istiyorsa; erkeklerde kollarının hacimli olmasını isteyebiliyor.

0|0
    0|0
  • ivet xd

0|0
    0|0
  • Bağımlılık yaptı bırakamıyorum 😃

0|0
    0|0
  • Görüntü güzel. Senin makyaj yapman gibi bişey yani. Sen niye makyaj yapıyorsun 😀

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz bu yavrum sen takma kafanı

0|0
    0|0
  • Sağlık için ama anlayamazsınız

0|0
    0|0
  • Siz kasli erkek ararken ne anliyosunhz

0|0
    0|0
  • Ozguven geliyo gozler ustunde oluuo baya

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmiyorum..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 7

• Emek var :)

0|0
    0|0
  • Bunu bizim acimizdan degerlendirirsek
    Bizde makyak yapiyoruz formda kalmaya cabaliyoruz sacimizi basimizi kaşimizi aliyoruz vs vs vs
    Yaptikca nasil kendimizi guzel hissediyoruz onlarinda sporla yaptikladi kaslari var bizlerden kat kat iyi
    Yapin beyler saglik icin yapin yakisiyor abartmadan

0|0
    0|0
  • Özgüveni artar çoğunun

0|1
    0|0
  • ben bile kendimi guclu ve enerjik hissediyorum onlar cok daha enerjik ve guclu hissediyodur :)

0|0
    0|0
  • biz neden büyük göğüs büyük popo için uğraşıyoruz? 😳

0|0
    0|0
  • dayatılan şeyler bunlar tvlerde internette falan itibar kasla falan yapılır algısı var. kas kötü gösterir bence fit olmak en iyisi

0|0
    0|0
  • Hee gıı aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...