Yükselenine göre fiziki özellikler? kaçınıza göre uyuyor?

link

herkes yğksleen burcuna göre fiziksel özelliklerının dogru olup olmadıgını yazabilir mi ? :)

Güncellemeler:
link

yükselenınıze göre karakterınızı ögrenın bılmeyenler ıcın bılenler önemsemede olur güncellemeyı :D

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim herşeyim terazi:)

0|0
    0|0
    • ne guzel safkansın ozaman :D

• koç burclarıyla nasıl yaptınkı aşırı kıskanc oluyorlar bırde sadakatsiz oluyorlar insanı bunaltırlar ... kendılerının ıstegı olsun ama sana gelınce karışsınlar yuları onlar tutup ceksın sen özgür iradenı kullanma :D bende oyle dusunmustum flört dönemı uzadıkca ilişkinin tadı tuzu kacıyor sarımsak bıle 6 ayda kokar 6 ayda tanırsın evlenılecek olup olmadıgı anlasılır dıyecegımde, mıllet 10 yıllık kocasını tanıyamıyor aldatılabılıyor ınsan.. kova burcunu bende duymustum

• kıskanç olmalı zaten benim hayatımdaki insan,beni sakınmalı.bencil oluyorlar ama yaşı küçük olucağı için onu ben yetiştiririm:))her koç aldatmaz ..her burcun iki yüzü vardır aslında bu aile ve arkadaşlarından ne aldıgına bağlı..benimle sevgili olmak siteyen bir koç burcu vardı mesela ailesine yalan söyleyip akşamları arkadaşıyla dışarda bulusuyordu ,şimdi böyle birisiyle zaten yapamam.ben benim gözlerimi kapatacak birisini istiyorum,ikizler,yay,koç,belki kova da olabilir :)ama ben duygsl istyrm

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslan Burcu

Öfkeleri alev gibi çok açık, samimi ve hareketlidirler ve işleri iyi gittiği zaman, içlerinin huzuru yüzlerinden okunur. Mutluluklarını mümkün olduğunca çok insana dağıtmak ve paylaşmak isterler. Düzen, cesaret, dayanıklılık bu insanların başlıca erdemleridir. "Güneşli" çehreleri, ihtiyaçları olan ilgiyi kolayca görmelerini sağlayacaktır. Güç ve kumanda etmeye düşkün olduklarından, gerek olmayan durumlarda bile kontrolü ele almaya çalışabilirler. Kendi sorumlulukları altında olmayan konularda bile, vazifeyi üstlenirler.

Kendilerine çok güvenirler. Olayları gereğinden daha hafife alıp panik olmadıklarında, politik yaklaşımlar geliştirerek daha kolay vekestirmeden sonuca ulaşabilirler. Öfkeleri alev gibidir, bir anda parlayıp, aynı hızla söner.

Çok sağlam görünmelerine rağmen çabucak yıkılabilirler. İşler iyi giderken her şey kontrolleri altındadır, fakat ters gittiğinde kumandayı çabuk kaybederler. Hayatlarında çelişkiye neden olan insanları görmezlikten gelmeyi tercih ederler. Cesaretleri ve rahatlıkları bazen çizmeyi aşarak, sorunlara neden olabilir. İnatçıdırlar ama tat kaçıracak derecede değil. Çok romantik ve duygusaldırlar, kimi zaman aptal aşık durumuna düşebilirler.

Kendilerine iyilik yapan insanları asla unutmazlar, kendi yaptıkları iyilikleri de takdir eden, kıymetini anlayan arkadaşlarına karşıda ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Lüks ve asalete olan düşkünlükleri, sadece görüntü için büyükparalar harcamalarına sebep olabilir. Doğuştan oyuncu olan bu kişiler, her şeyin belli bir seremonisi olması gerektiği düşünürler. Hayatı da bir tören gibi yaşarlar, tabii ki bu törende kendisini kral veya kraliçe rolünde görme eğilimleri vardır.

Fiziksel olarak olarak, kaslı, büyük başlı, çok saçlı, yuvarlak ya da oval suratlı, geniş omuzlu, açık tenli insanlardır. Boyları uzuncadır. Yüzlerine bakıldığında bir aslanın mağrur bakışları hemen dikkati çeker.

kim anlattı lan beni bunlara

0|0
    0|0
  • zerre kadar inanmıyorum

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri gözüm yükseklerde ayaklarım yere basmıyor bende neden böyleyim diyordum meğersem yükselen burcumun özelliklerini taşıyormuşum .

0|0
    0|0
  • ne pis yaratıkmışım ben ya :) adamlar resmen küfür gibi yazmış, yükselen boğa.

0|0
    0|0
  • link

:D

0|0
    0|0
  • ben yükselenimi bilmiyorumki :D

0|0
    0|0
    • sende mi brütüs :)

• senin hafızan balık gibiyse suç benimmi

• :) aman dert ettıgın seye bak sapıgım der bagrıma basarım :D

• Benimkinin yüzde 70 i doğru valla :D

0|0
    0|0
  • yükselenimi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hiç alakası yok bitek bakışları, gözleri, tutturmuş akrep burcuyum

0|0
    0|0
  • yükselen burcunu nasıl öğreniyoruz ki.

0|0
    0|0
    • anlıyorumkı bu sıtede ne kadar cok yükselenenını bılmeyen varmıs arkadas :D dogum saatın ve burcun nedır

• tam 1 mı emın mısın eger 1 ve 1 den sonraysa Balık burcusun

1 den onceyse Kova :D

• valla 1 yazıyor yani doğum raporunda. artık ebemiz saati yuvarlamışsa yapacak bir şey yok.

• Aslan burcuyum saat 22:00 civarı doğdum ben yükselenim ne :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder.

Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.

Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.

Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.

Buna göre omuzlar tamam boylu poslu olarak 1,60 kabul ise onada evet , saçlar da gür , gözler kahve ,eller minnak ve kibar , kendinden emin olmak güçlü olmak falan doğru :))

0|0
    0|0
  • YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ

İncelik, düzgünlük, temizlik, zariflik başak tipini iyi tarif eder.

Ancak vucud kısımlarını tek tek incelemeyin. Çünkü güzel olmayan kısımlar vardır ama her ne hikmetse genel görünüşü çok güzel olur. Manken tipidir. Bedenleri zerafetini hiç bir zaman kaybetmez.

Ne hikmetse genel görünüşümüz çok güzel olurmuş eee Allahın hikmetinden sual olunmaz ama zarif değilim sanırım yükselenim bu değil ya da yükselemiyorum ://

2|0
    0|0
  • Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder.

Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.

Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.

Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.

alakası yok. boylu poslu değilim. omuzlarım dar. kemiklerim ince. et yapım yumuşak. saçlarım gür. gözler kahve. çenemde çukur yok. ellerim narin yapılıdr. kim yazmışsa iyi sallamış götünden.

1|0
    0|0
  • madem anlıyosun burçlardan benmkinide soyle yay burcuyum ama yukselenimi bilmiyorum ve annemde hatrlamıyorum ne zman doğdumu sadece öğle saatlerineden emin :(

0|0
    0|0
    • sen kaynak noktalarını bılmezsen ben nereden bılebılırım canım kahin degılımkı anan sen fırlatırken basucunda degıldım :D ama sole bır tahmınde bulun ogle saatları 12-1 arası mı 1-2 arasımı 11-12 arasımı :D

• Titiz Başak'lar sizi mutlu edebilir.:)

• link

burdan daha detaylı bakabılırsın canım balık sıkkını okuyabılırsın :D

• yükselenimi bilen bana da söleysin ):

0|0
    0|0
  • başak akrep mis gibi

0|0
    0|0
  • ten rengim,dişlerim ve burnum konusunda yanlışlık var.onun dışında sanki benziyor :)

0|0
    0|0
  • benim her açıdan kelimesi kelimesine zıttım. annem doğurduuğu saati yanlış biliyor olmalı

0|0
    0|0
  • aynısı -_- oğlak'kım ben

0|0
    0|0
  • sadece gozlerımın guzellıgı ve kırpıklerımın uzunlugu uymus onun dısında hıcbırı bana gore degıl

0|0
    0|0
  • :(

ben yükselen burcumu bilmiyorum ya,bi yardımcı olur musun sorancım?:)

0|0
    0|0
  • Bana hiç uymuyor

0|0
    0|0
  • Burcum yengec yukselenim akrep birebir uyuyor :D

0|0
    0|0
  • inanmayın kimse bilemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...