Karın & Sıkılaşma egzersizleri ne kadar sürede sonuç verir?

Karın & Sıkılaşma egzersizleri ne kadar sürede sonuç verir? Ve her akşam yapsam, problem olur mu yoksa illa sabah saatlerinde mi yapmam gerekiyor? Bilgisi olan yardımcı olursa çok müteşekkir olurum. ^^

1|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyla ilgili profesyonel yardim alman daha dogru olur. Karin kasi yapmaya calisirken hem dogru egzersizleri yapman, hem de beslenme aliskanliklarini dogru sekilde duzenlemen gerek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Problem olmaz ama aksam vakitleri biraz daha zor verirsin kiloyu vucut dinlenme zamanina gectigi icin. 2 ayda falan. Sonuc alirsin canım sanada bagli hani yag oranina

0|0
    0|0
    • Hmm.. Kilo vermeme gerek yok aslında karın kası yapmak istiyorum. :) İki ay ise süper.. Ben daha uzun sürer diye düşünmüştüm.. Teşekkürler. :)

• Rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 ay da

1|0
    0|0
  • vermez pek deadlift ve barbell walk iyidir her gun degilde iki gunde bir iyidir fazla kacirmamak lazim ama

0|0
    0|0
  • Sabah erken saatlerde yapman metabolizman için en uygunudur. Ama öncesinde ısınma ve germe hareketleri yapman senin için faydalı olur. Düzenli bir şekilde yaparsan ilk hafta bile farkı görebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Akşam yatmadan yap. VS mankenlerinin internette programları varmış. Benim bir arkadaşım diyetle beraber uygulayarak çok güzel sonuçlar elde etmiş.

0|0
    0|0
    • Kilo vermek ile ilgili sıkıntım yok kilom yerimde amacım karın kası yapmak.. Yine de diyet uygulamalı mıyım?

• Parçalı kas olarak istiyorsan vücut yağ oranını düşürmen gerekebilir. Bir ölçüm yaptır önce öyle karar verelim.

• Anladım tamamdır, teşekkür ederim. :)

• En az 3ay

0|0
    0|0
  • 1 ay en az

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabah saatlerinde daha etkilidir özellikle aç karnına ama akşam da yapılır bence ve yediklerine dikkat etmezsen boşa yapmış olursun

0|0
    0|0
    • Onu da okudum düzenli beslenme gerektiriyormuş evet.. Teşekkür ederim. :)

• herkesin vucudunun spora tepkı verme suresı farklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...