Kol kılları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızlarda kol kıllara sizce itici mi? Hoşlandığınız bir kızın kol kılları yüzünden vazgeçermisiniz?

Ve kol kılları çok olan kızlar, siz ne yapıyorsunuz kol kıllarınızı azaltmak için... ben şahsen kesiyorum, hiçteyse fazla dik geri gelmiyor, tüy olarak kalıyor, bir de yazın güneşten sararıyorlar zaten.. Ağda yapmak istemiyorum, cildi yaralamak isemiyorum, ve sürekli geri gelen kıllarla uğraşmak istemiyorum..

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• simsiyah ve oldukça fazlası iğrenç oluyo..ama az ve sararmış eh işte..olmaması daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yok itici gelmiyor bana maymun kadar çok kıllı olmadığı surece ;)

1|0
    0|0
  • bak kol kılları dedin midem kalktı. çok iğrenç duruyor lütfen yani. çok rica ediyorum ya sarartın ya da alın. vazgeçmesem bile bir kızdan kol kılları için söylerim yani.

0|0
    0|0
  • arkadaşım bu tüylerle uğraşma uğraşanların sonunu iyi görmedim hiç.merak etme gün gelir dökülmesi gerekirse dökülür zaten ayrıca annemisin bilmem ama doğumdan sonrada oldukça temiz bir bedene sahip oluyorsun

0|0
    0|0
  • pff senin klavyende Türkce harfler yok sanirim !

yook yaa niye vaz geciyimki, esmerlerde normal birsey tüylü olmalari !

0|0
    0|0
  • kızlardaki kol kılından dolayı asla vazgeçmem. ölene kadar severim onu ama kıllarını kesmesini isterim

0|0
    0|0
  • Bazı kızların kol kılı benimkinden fazla. Kolunu bakımsız gördüğüm kişi hakkında ''Acaba görünmeyen yerleri ne durumdadır'' der seke seke uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • lapiden var çok iyi bişeyy. hiç acımıyodaa. ilk yaptıgındaa azcık bişi geri çıkıyo ama seyrek çıkıyo. seyrelte seyrelte bitiriyo bütün tüyleri

0|0
    0|0
  • kesmeyin şu kol kıllarınızı doğal daha güzel offff

0|0
    0|0
  • kol kızları bir kıza en yakışmayan şeydir..

0|0
    0|0
  • Nerden okudum soruyu. Biraz yemek yemiştim, onu da kusucam şimdi

0|0
    1|0
    • pardon haha

• aman uzun giy ki, yerken kendi kol killarini gorup kusma hahha, bizde insaniz yaa :P napalim kil varsa, sizde yok sanki

• bana çok itici geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• mahallenin muhtarı gibi kolunda saç beslemediği sürece problem olmaz seyrek ve açık renkli tüy ise dediğin mazur görülebilir ama biraz fazla olması bile çoğu insanın iğrenmesine neden olabilir

0|0
    0|0
  • bıyıklar kol kılları sırada ne var midem kaldırmayacak :/

0|0
    0|0
  • lazer yaptır

0|0
    0|0
  • YANİ KÖTÜ GÖRÜNÜYOR AMA DENDİĞİ GİBİ ESMERLRRİN PEK KAÇIŞI OLMUYOR KOLLARI BIRAKTIM ELLERİNDE OLANDA VAR

0|0
    0|0
  • epilasyonla aldırırdım

0|0
    0|0
  • iğrençççççç

0|0
    0|0
  • Kizlar lutfen kolları kıllı gezmesin ya ben kadın halimle tiksiniyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...