Yaz mevsimi yaklaşıyor n'apmayı düşünüyorsunuz ?

Yaz mevsimi yaklaşıyor n'apmayı düşünüyorsunuz ? Tatile nereye gideceksiniz, farklı şeyler mi yapacaksınız ?

Not: Biraz erken açılmış olabilir konu :D

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• bodruma arkadasımla tatile gitcez inşallah...

0|0
    0|0
    • Bodrumda yasiyorum yazları aşırı kalabalık oluyor birde üstüne sıcak hiç çekilmiyor ayrıca kalabalıktan dolayı deniz iyice kirlendi yüzülemeyecek hale geldi. Gece ve parti hayatını seviyorsan gel. Ama huzur istiyorum diyorsan kesinlikle Antalya Patara plajı şahsen kendim gittim upuzun bir sahil mavi bayraklı olması doğaüstü bir güzellik tanıyor insana ama yinede sen bilirsin :)

• ben deniz için gelmiyorum :)))) patara plajına da gttm çok harika biyer su git git anca beline kadar yükseliyor salihide çok güzel temiz zaten mavi bayrak var ama ben bu sene bodrum dusunuyorum gece hayatıda ii bir seçenek:)

• Katılıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Öncelikle söyleyim hayatımda Aşk olmayacak Allah' ın izniyle sonra kocaman bir yaz mevsimi bana kalacak sanki yarın olmayacakmış gibi yaşayacağım :) .

0|0
    0|0
  • ilk istanbulda 1hafta kalcaz sonra bodruma geçicez

0|0
    0|0
  • tatıl kım bız kım bızm gbı fakırler yoncalıya bıle gıdemıyor

0|0
    0|0
  • parası olana sor napacakmış antalya bodurm parismi yapaarlar acaba..ben en fazla köyümde yeşillik görürüm.

0|0
    0|0
  • inşallah bir terslik çıkmazsa bir hafta alaçatı bir hafta da İstanbul planı var...

0|0
    0|0
  • tabiki tatilll ;)

0|0
    0|0
  • Tatil icin TR ye gelmeyi düsünüyorum aslinda ama tam emin degilim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• karpuz kabuğu denize düşmeden bu soru sandıktan çıkarılır mı hiç? ben tenis kursuna yazılacağım. hafta sonları güzel bir aktivite olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ne erkenı ya ben rezervasyonu caktım bıle:)

0|0
    0|0
  • 2 ay denizden çıkmıcam.

0|0
    0|0
  • önce okuldaki bütün dersleri bir geçeyim sonra düşünürüz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...