Ne olacak bu galatasarayın hali?

Ne olacak evet burak gibi bir golcüyüde gönderdik içim gitti adam ağlayınca varlığı yeterdi bence o adamın nedir düşünceleriniz ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle benim de içim parçalandı 😢 Hep o iyi gün taraftarları yüzünden, harcadılar Burak'ı ! Allah belalarını versin ! "ELBET BİR GÜN BULUŞACAĞIZ, BU BÖYLE YARIM KALMAYACAK. " 😪

0|1
    0|0
    • Turkıyenın en ıyı golculerınden bırını gonderdık takımı ıcın ağlayanı deıl para yiyeni savundular hep yazıklwr olsun

• Amin kardesım amın ne kadar guzel soyledın kalbını sevsın o yuzsuz taraftarlar

• "Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak..." böyle bir söz vardı. Dört gözle bekleyeceğiz.. 😭

En İyi Erkek Görüşü

• Bitirdiler rezil ettiler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Off cokk kotu gidisat:(

1|1
    0|0
  • Daha bunlar iyi günleri gibi geliyo

0|0
    0|0
    • O kadarda değil en kötüsünü zaten yaşadık Kardesım gecen senelerde

• Ne dediğini anlamadım evlat fazla çırpınma batıyosun

• Anlaman için beyninin olması gerek zaten pek şaşırmadım kardeşim ; )

• Geçen sezonun şampiyonluğu ve 4 yıldızla idare edin. Ne aç gözlüsünüz yaa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arada olur böyle seneye tekrar şampiyon oluruz muhtemelen her sene şampiyon olucaz diye bir kural yok :)

0|0
    0|0
  • daha bu iyi günler sabri hamit Tarik gibi coplerin parasini odemek icin bileklik satiyorsuniz uefadan cezada gelecek ve wesley poldi muslera arkalarına bakmadan çıkıp gidicekler

0|0
    0|0
  • bu sene fazla bişey beklememek lazım bu gidişle 3. lük bile zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...