Bilardo , bowling , dama bilen var mı?

Bilardo bowling dama bilen varsa bir hepsinin mantığını anlatabilir mi kısa bir özetle malzemeleri filan

Güncellemeler:
Yani neyi seversiniz diye sormadım bilen birileri anlatsın dedim 🙄 Top taş sopa atma vurdurma filan ne oluyor bunlar Nasıl kullanıyor gibi gibi

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini biliyorum. Bilardo da genelde 8 top oynanır. İstekayla beyaz topu vurup kendi toplarını (çizgili ve düzler) sokarsın. Kendi topların bitince en son siyahı sokan kazanır. Bovlingde de labutları düşürüyorsun işte. :D Dama ya da netten bakarsın artık. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bilardo oynardım bir ara; bowlingi sevmem, arkadaşlar hadi oynamaya gidelim dediği vakit sıkılıp köşede oturan çocuk benim; dama uyununu severim lakin rakibim benden güçlü olacak. oyun öğrenirsin çünkü

0|0
    0|0
  • bilardo bilirim bitek

0|0
    0|0
  • Heosini oynarim

0|0
    0|0
  • Bowling bilirm de. diğerlerini bilmem

0|0
    0|0
  • Spor hepsi

0|0
    0|0
  • var...

0|0
    0|0
    • Anlatırsanız öğrenelim

• bilardonun mantığını anlatacak kadar iyi bilmiyorum, diğerlerinin mantığı çok düz zaten
      bowling iyi atış sayı getirir, dama ise sen rakibinden önce ileriyi düşünüp yenmelisin

• Teşekkürler

• Bilardo da turnuvaya giriyorum. Amerikan 9 top 3 bant 3 top ne istersen oynarım

0|0
    0|0
  • Ne malzemesi? Yemek tarifimi istiyorsun? Oyun bu dostum oyun! Gececeksin karşıma oynicaz...

0|0
    0|0
  • Bowling daima.

0|0
    0|0
  • Dama biliyorum herkes gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bowlingi severim

0|0
    0|0